Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruációkor fogant. Mi...

Menstruációkor fogant. Mi lehet a neme?

Figyelt kérdés
Akinek szintén menstruációkor fogant a gyereke fiú lett vagy lány?

2017. nov. 11. 16:58
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Az üzenet pontos szövege:

"Nincsenek szagok, és nem akarlak kioktatni, de nem a méhben történik a szex, hanem a hüvely csatornában. Sajnállak, hogy ilyen magányos vagy, hogy mások alaptalan oltogatásával töltöd a napot. Remélem egyszer te is megtalálod az igaz szerelmet, akivel családot alapíthattok!Pelenkázás előtt és után ajánlott lefertőtleníteni a kezed, ha ezt eddig nem mondták. Nyilván nem felkészületlenül vállalok gyereket. Javaslom gyere be velem az egyik terhes tanácsadásomra. Ott társaságban lehetsz, nem kell magányosnak lenned."

2017. nov. 14. 14:00
 12/19 A kérdező kommentje:

[link]

Ajánlom mindenki figyelmébe, és kérem, hogy akik nem a kérdésemre válaszolnak, mert nem fogant még babájuk ciklusuk ezen szakaszában, azok ne trollkodjanak.

Köszönöm megértéseteket! További szép napot!

2017. nov. 14. 14:25
 13/19 anonim ***** válasza:
13%
Te csak vágysz arra hogy megfoganjon az a baba már ne is haragudj... Akinek meg is fogant mensikor az nem beszél jelen időben a mensiről. Annyira de annyira nagyon buta vagy sajnos hogy az elmondhatatlan! Te most akarsz arra válaszokat ha esetleg teherbe esel mert védekezés nélkül mensikor szexeltél akkor milyen nemű babára van esély. Ez egyértelműen kivehető a szavaidból. És az újabb prividre a válaszom hogy ne az én gyerekeimet sajnáld hanem a sajátod ha lesz egyáltalán... Nyeld le hátha terhes leszel... Mert te úgyis az tudsz lenni :)
2017. nov. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
A félre értések elkerülése végett: "Menstruációkor fogant." Már megtörtént. Örülök, hogy ennyit foglalkozol velem. Biztos érdekes vagyok a számodra. Köszönöm az őszinte érdeklődésedet kedves idegen. Ha egyéb értelmezés beli problémád van, akkor javaslom keress fel egy szakembert, aki kikezeli a funkcionális analfabétizmusod.
2017. nov. 16. 06:15
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Mondani bármit lehet csak a szöveg mögött a nem hülyék levágják hogy mi is a helyzet... Gondolom valami buta kis tini vagy . Nem gondolod hogy sokat javasolgatsz meg oktatgatsz? :D Ez is erről árulkodik. Próbálod meggyőzni a népet hogy hú de okos vagy te és mindent tudsz. Csak sajnos nem :) További jó véres védekezés nélküli szexelést kívánok! Legyen élvezetes a hüvelycsatornádnak! :) A következő kérdésed meg kapcsolódjon az előző válaszomhoz! :D "Lenyeltem! Milyen nemű baba fogant?" :D

Szép napot kívánok! :)

2017. nov. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Miért nem foglalkozol a családoddal? Egy három gyerekes anyukának hol van annyi ideje, hogy vad idegeneket oltogasson ok nélkül az interneten? Az alaptalan vádjaid csak a saját szegénységi bizonyítványokat mutatják.

Engem csak az érkező babám neme érdekelt. Ezért írtam ki a kérdést, de 4 hét múlva már valószínűleg kimutatja az uh is. A továbbiakban nem kívánom veled pocsékolni az időmet. Reméltem van benned emberség, hogy belátod, hogy valamit félre olvastál, esetleg elolvasod a linket, amit küldtem, de sajnos tényleg csak oltogatni akarsz valakit, és ez szomorú, mert ez azt jelenti, hogy nincs jobb dolgod. Sajnálom, hogy ilyen rosszul alakult az életed. Vannak hullámvölgyek, kívánom, hogy neked is jobb legyen, és olyan boldog legyél, mint én, mikor elvégeztem a pozitív tesztemet. :)

2017. nov. 16. 14:22
 17/19 anonim ***** válasza:
Mi lett a baba neme? Barátnőmnek mensi utso napján fia lett,nekem mensi utáni 2 napbol kislány :)
2018. márc. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Kislány ^^
2018. ápr. 13. 18:54
 19/19 anonim ***** válasza:

Mi is mensi utolso napjan, illetve azt koveto nap voltunk egyutt. Letezhet, hogy a ciklus kozepwn mar halvany pozitiv a teszt?

Illetve azt elaruljatok, hogy hany napos ciklussal sikerult a mensi alatt teherbe esni?

2019. aug. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!