Melyikből fogant?

Figyelt kérdés

Párommal a ciklusom eleje ota együtt voltunk.Nyilván a mensi hetében nem releváns mikor voltunk együtt.A 10 ciklusnapon délután kétszer együtt voltunk.A 12 napon este.A 14 napon volt a legutolsó "nedves napom"ekkor este szintén együtt voltunk.De!Már inkább 15 nap hajnalának számít.

A 15 napon szintén este szexeltünk.Sőt ez is inkább 16 nap hajnala.

Most elsősorban ilyen nemtippelős"kérdésként tettem fel :)

Ja és nem teszteltem esedékes előtt.


2017. nov. 12. 16:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Szóval a 10 napon kétszer bennem ment el.A 12 ciklusnapi együttlétre tippelek.Mivel a 14 napon lehetett a pém viszont akkor csak későn este szexeltünk.És utána másnap már száraz napom volt.Ezen az ovu utáni napon is együttvoltunk.De szerintem a 12 napi az esélyesebb nem?
2017. nov. 12. 16:23
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de neked mi a bajod???

Itt van az elozo kerdesed: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Megis milyen fogantatasrol beszelsz? Meg terhes sem vagy, most ovulaltal.

Biztosan fel vagy te lelekben keszulve egy terhessegre? A 40 hetet hogy fogod birni kivarni?

2017. nov. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bármelyik lehet. Nekünk még az se jött be hogy ovu előtt lany lesz, 2-3 nappal voltunk együtt és fiú lett. Ha terhes vagy már akkor az első pár uh-n a méretből talán belőheted a napot de ilyen kis különbsrgeknél az se lesz tutipontos.
2017. nov. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy még terhes se vagy??? Ahhaaa
2017. nov. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

:D Persze majd azt is megmondják, hogy azon a napon, amikor kétszer beléd ment el, melyik volt sikeres, az első vagy a második :DDDDD

Egyébként nem mindegy?

2017. nov. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy terhes vagy?

Tudod attól, mert valaki még akár ovuláció körül is együtt van valakivel, abból még nem fogan automatikusan baba.

És ezt senki nem fogja tudni megmondani neked, ha terhes is vagy, hogy melyikből jött össze. Meg aztán teljesen lényegtelen is. Kivéve, ha közben más pasi is befigyelt, de nyilván ezt csak viccnek szántam, ne vedd komolyan. :)

2017. nov. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikusan olyan, mint a viccben, hogy azt se tudod, melyik babszemtől szellentesz.

Nőgyógyász se tudja biztosan, ha nincs legalább két hét különbség a két aktus között.

2017. nov. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Van ilyen???? 😂
2017. nov. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vagy inkább csak élvezi hogy elmondhatja hogy mennyit szexel :) Beteges... :D Tisztában van az ovujával meg hogy hogyan készül a baba de mi mondjunk dátumot neki ! :D
2017. nov. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg párhuzamosan több palival megy a kefe, és most érdeklődik, ki lehet az apa :D már ha van minek apja lenni, elvégre még meg sem fogant, a linkelt másik kérdés alapján....
2017. nov. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!