Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek sem kell aggódnom...

Szerintetek sem kell aggódnom a következők miatt? Nyugtassatok meg.

Figyelt kérdés

Szombaton voltam UH-n, ahol a papíromra a következőket írták:

10x13mm-es szabályos petezsák, amelyben szikhólyag sejthető

Embryonális elem, szívműködés még nem kimutatható.

A doktornő szerint 5 hetesnek felel meg a terhesség, naptár szerint 6 hét 6 nap. Pénteken kell vissza mennem ultrahangra. Nyugtassatok meg, hogy minden rendben. Már 5 éve vártunk erre a kis csodára!



2017. nov. 20. 15:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az nem tesz jót! Én utolsó 5 éten kórházban feküdtem, mert kicsi lesz ez a gyerek :D 3,6 kg lett 54 cm, de szült velem egy csajszi 2 kg-os babát és egy napig sem merült fel, hogy az övé kisebb lesz :D Mindkét baba egészséges a két kilós is, meg az 5 kilós is. Azt ki is kell ám nyomni :D Puszi! Nyugodj meg, nálam is csak 6 hét után mutattak szívhangot. Dőlt belőlem a vér, de szíve vert. Két hónapig megjött a menzeszem. De ő ott maradt! Befurakodott a kis helyére. Puszi nektek! minden jót!
2017. nov. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok:)

Ma voltam ultrahangon, már 5mm-es a Picurka. Már szívhang is volt. Mindent rendben találtak! Köszönöm még egyszer mindenkitől a megnyugató válaszokat!

2017. nov. 24. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!