Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg ártottunk ezzel a...

Tényleg ártottunk ezzel a babának?

Figyelt kérdés

Minj zseblámpával ketszer a hasamra világított párom, nem többször csak 2x és nem sokáig

Kíváncsi volt h a baba vmit reagál-e vagy erzekel-e mar fényt!

(24+3hetes vagyok)

Erre az egesz hasam hullamzani kezdett es bokdosott ossze-vissza 10 percig.

Ezt ma párom elmesélte apukámnak, mert neki élmény volt h látta a hasamon a mozgást és érezhette kézzel. Elég jóban vannak, na szóval.. aztán édesapám mérges lett h megvakítjuk a gyereket,meg agybaja lesz stb és majd szaladhatunk vele mint ő a legidősebb bátyámmal(akk amugy azert volt beteg mert apu elozo neje nem ment amikor kellett volna inzulint kapjon, meg oxigénhiányos lett)

Szerintetek is bajt csináltunk?

Elég rosszul érzem most magam amúgy..

Alapjáraton nem vagyunk felelőtlenek , sem éretlenek. Nem baj, ha megírjátok bajt tehettünk, de kérek mindn kedves válaszolót, hogy normális hangnemben tegye.


2017. nov. 27. 17:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Semmi baja nem lesz. Gondolj csak bele, ha egy autó fényszórója egy terhes nő hasára világít pont... tele lennénk beteg babákkal.

Valószínű, zavarta a babát, azért kezdett éktelen mozgásba.

2017. nov. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Erre inkább nem reagálnék.....
2017. nov. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Hogy mi???????????
2017. nov. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Júj! Semmi baja nem lesz. Eekre a kéretlen jótanácsokra pedig készülj fel.
2017. nov. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Próbáld ki hogy bemerülsz a kádba a víz alá és még egy szelet húst is teszel a szemed fölé, a párod világítson rá a lámpával. Ha végeztetek majd írj hogy megvakultál-e.
2017. nov. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem lesz baja. De ne viselkedjetek úgy mintha debil tizenèvesek lennétek. Ha megszületik se fogtok neki cigit meg piát adni kiváncsiságból nem?
2017. nov. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Egyetlen egy dologból/történetből nem ismerhettek , tehát inkább nem reagálnék. Ártatlan kíváncsiság volt, amúgy nem szoktunk ilyesmit csinálni. Boccs,h nem vagyunk halál komolyak..

Nyugi ,ha megszületik nem világitok a szemébe...


Köszönöm a normális válaszokat. Úgytudom csukva van még a szemük és nem érzékelnek olyan élesem semmit sem, még azután sem,hogy világra jöttek. Pár hétig homályosan látnak. Ezért gondoltam ,h apám reagálja túl, mert neki beteg volt az első fia!

Nem szándékoztunk igyse-úgyse máskor ezzel babrálni.

2017. nov. 27. 17:55
 8/18 A kérdező kommentje:

Mellesleg nem én hiszem , h bajt okoztunk. Apám kiborulása miatt kezdtem el agyalni... ennyi.

De inkább legyen átlag gyerekem aki normális mint ,aki ilyen komor és földhöz ragadt😉

2017. nov. 27. 17:57
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Nézd, lehet, hogy ez neked nagy poén, mondjuk én is röhögtem rajta, hogy ez mekkora butaság, hogyan lenne már baja ettől?! De ha gondolkoznál, akkor magadtól is rájöttél volna, hogy nem lesz semmi baja.
2017. nov. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
12%
Nem kell foglalkozni a trollokkal. Inkább kérdezz butaságot, mint baj legyen.
2017. nov. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!