Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg ártottunk ezzel a...

Tényleg ártottunk ezzel a babának?

Figyelt kérdés

Minj zseblámpával ketszer a hasamra világított párom, nem többször csak 2x és nem sokáig

Kíváncsi volt h a baba vmit reagál-e vagy erzekel-e mar fényt!

(24+3hetes vagyok)

Erre az egesz hasam hullamzani kezdett es bokdosott ossze-vissza 10 percig.

Ezt ma párom elmesélte apukámnak, mert neki élmény volt h látta a hasamon a mozgást és érezhette kézzel. Elég jóban vannak, na szóval.. aztán édesapám mérges lett h megvakítjuk a gyereket,meg agybaja lesz stb és majd szaladhatunk vele mint ő a legidősebb bátyámmal(akk amugy azert volt beteg mert apu elozo neje nem ment amikor kellett volna inzulint kapjon, meg oxigénhiányos lett)

Szerintetek is bajt csináltunk?

Elég rosszul érzem most magam amúgy..

Alapjáraton nem vagyunk felelőtlenek , sem éretlenek. Nem baj, ha megírjátok bajt tehettünk, de kérek mindn kedves válaszolót, hogy normális hangnemben tegye.


2017. nov. 27. 17:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34%

Jesszus a sok értelmes hozzászóló :S

Semmi baja nem lesz, és ez egyáltalán nem felelőtlen dolog amit csináltatok, csak vicces, szerintem :)

Ennyi erővel akkor nyáron ne vegyen fel a kismama bikinit, mert a tűző nap kárt tehet a babában, ne sétálj este sötétben, mert az autó refije bevilágít...

Ne egyél csokit, ne igyál kávét mert felpörög a baba, legyél fényevő, ja nem, mert az megint káros :S

Na jó, kicsit túltoltam :D


A lényeg, hogy semmi rosszat, vagy felelőtlen dolgot nem tettetek :)

Boldog babavásárt <3

2017. nov. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
84%

Egyébként az 5-ös hozzászóló jól szemléltette a babád helyzetét.

Teljesen víz alatt, egy vastag húsréteggel elzárva a külvilágtól.

2017. nov. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
10es csak 2x írtam le ,h nem éreztem ezt rossznak és nem ertem mire fel a kiakadás és hogyan gondolkozom erről. Sehol sem írtam ,h apámnak van igaza.. csak annyira kiakadt, h gondoltam rákérdezek itt, hogy én vagyok naív vagy apu aggódja túl a dolgot.. hisz annyi minden választja őt el tőlünk és még a szeme sincs nyitva
2017. nov. 27. 18:59
 14/18 A kérdező kommentje:
12 és 13 tokeletesen ezt gondoltam Én is, tudom apukám maradi lehet .. de tényleg úgy kiakadt h már rám hozta a frászt. De amikor újra belegondoltam sehogy se jutott el az eszemig h tudnánk ártani , hisz annyi bőr és hús van ami elválasztja tőlünk ugye.:)
2017. nov. 27. 19:01
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszi a jókívánságot😘
2017. nov. 27. 19:04
 16/18 anonim ***** válasza:
24%
Én is apura fognám 😂
2017. nov. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Boccs.. de nem ráfogva van, automatikusan túlreagál mindent. Szerinte magzatvízminta vétel is kellett volna,meg nem kéne egyáltalán takarítanom itthon hanem feküdni..
2017. nov. 28. 16:39
 18/18 A kérdező kommentje:

Annak kuldom aki privatban írt, oda nem engedi elkuldeni.

Egy ismerosom irta valahol.


31. hettol az elemlampas modszer, mivel ekkor mar a magzat kepes megkulonboztetni a vilagosat a sotettol. Tehat egy jo erosen vilagito elemlampat erdemes min. 10 percig naponta a has also reszehez rakni, s a baba elkezd a feny fele mozogni. Nem tudom mennyire hasznos, de a mi babank olyankor nagyon beindul es jobban hullamzik a hasam mint a Balaton :-)



Szval nem csak én csináltam ilyet:)

2017. dec. 2. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!