Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vegyem rá Apát, hogy...

Hogy vegyem rá Apát, hogy aktivizálja magát?

Figyelt kérdés

Szept. 22-én szülök.Elég sok minden hiányzik még a baba cuccai közül.És most pénzünk is lenne rá, de én közösen szeretnék vásárolni.Minden nap megkérdezem tőle, hogy mikor megyünk.És halogatja!Úgy idegesít..Ráadásul a babaszobához se kezdett még hozzá.Én nem tudom csinálni se a padlózást, se a festést.Arról nem is beszélve, hogy amíg ezek nincsenek kész, nincs értelme összerakni a babaágyat, intézni a fali dekort.Tegnap megmondtam neki, hogy augusztusra kész legyen minden.De nem igazán izgatja.Sajnos ő utolsó pillanatos mindenben.De most a gyerekünkről van szó!!

24 h km


2010. jún. 2. 07:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

szia. én szept.25-re vagyok kiírva. nekünk nem lesz külön babaszoba mert velünk egy szobában lesz, a mi szobánk majd 30m2, így bőven elfér. de azt fogjuk majd kifesteni augusztusban. Vásárolni mi sem vásároltunk még szinte semmit, kaptunk babaruhát de ott áll még a zsákban.


ne aggódj, szerintem a párod is úgy érzi hogy még van idő, s ezért is halogatja a vásárlást. én egyébként a kisbabás barátnőktől kérek tanácsot hogy mit vegyünk és többek között rájuk fogok hallgatni hogy mi az ami feltétlen kell, mi az ami nem és biztosan elkisér majd az egyik egy beszerző körútra is. amit eddig vettünk(egy body, egy ruha szett, utazóágy, fürdető) mindig alkalomszerűen vettük akciósan, s a férjemmel ketten.


szerintem mond meg neki hogy te szeretnél minnél hamarabb bevásárolni, elkészülni a babavárással mert félsz mi van ha ágyhoz leszel kötve a végére és még semmi sem lesz meg.

2010. jún. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!