Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak én vagyok így ezzel?

Csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés

Feszült vagyok, ha találkoznom kell vele. Súlyt, vérnyomást, szívhangot itthon én is megtudom csinálni. Hasznos tanácsot nem ad, azontúl, hogy mindenbe beleszól, pl abba, hogy ő azt szeretné, hogy itthon melltartó nélkül legyek. Biztos nem.

Papírokról papírokra másol.Számomra ez baromi haszontalan dolog, ráadásul mindig beszól valamit.

Pl még nem vagyunk házasok a párommal és megkérdezte becsúszott a gyerek, mert nem vagyunk házasok. Persze meglehet kérdezni, de a hangnem nem mindegy.

Szép házban élünk, tiszta higiénikus. Ha nem talál kifogásolnivalót, akkor keres. Lelkesen megmutattam a bababútort, mire ő fanyar arccal mondta, hogy kár volt még összeszerelni, mert ő azt szerette volna,ha egy szobában van a gyerek velünk. Erre már a párom is szólt finoman néhány szót, hogy 1. valakinek dolgozni is kell, 2. váltani akarjuk éjszakánként egymást. Nem tudom, én illetve mi a párommal úgy érezzük, mindenben igyekszünk eleget tenni, hogyha kijön a védőnő akkor rendben legyen minden. Mindig udvariasak vagyunk vele, de a kezdetektől fogva beszólogat. Ne fogjátok kérlek a hormonokra, mert a párom is ugyanígy látja.

Párom vett a babának nagyon jó minőségű popsis dolgokat. Meglátta a védőnő és azt mondta, ezeket zárjuk el egy jó darabig, mert ő a gyerekének lavórt készített ki és vizes textilpelenkával mosta meg a fenekét. Én pl tanultam csecsemőgondozást is, de ilyenről sem én, sem a párom nem hallott. Párom megjegyezte nekem, hogy ez így jó, hogy pl kakis fenék sima víz? Persze , tudjuk hiper érzékeny a baba bőre, de szerintem túlzás nem használni popsitörlőt, szóval értitek.

Nem tudom, de nekem kezdetektől fogva gyomorgörcsöm van ettől a nőtől. Hiába igyekszünk a párommal, soha semmi sem jó. Megérteném, ha egy putris cigány család lennénk, akik tényleg tesznek magasról arra, hogy megfelelő legyen a körülmény, ahová a baba érkezhet. De könyörgöm, mind a ketten értelmiségiek vagyunk és nem olyan fiatalok már. Persze , lehet csak mi fogtunk ki ilyen védőnőt. Már ott tart a dolog, hogy státuszvizsgálatokra valószínű párom viszi majd a kicsit, olyan szinten látja ő is ezt a kötekedést és beszólogatást velem szemben.


2017. dec. 8. 09:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Egyébként igen, kötél idegeim vannak :D Most még úgy vagyok vele, hogy a gyerek érdeke az első. Hidd el kedves utolsó válaszadó, sokszor voltam már a tűréshatáron, majdnem elszakadt a cérna. A párom miatt muszáj tartanom magam és nem balhézni, ismert ügyvéd ahol lakunk. Most tudom, közhelynek hangzik, de mit mondanának róla, milyen párja van, aki balhézik a védőnővel. Kezdem magam azzal nyugtatni, hogy a védőnő a szükséges rossz.

Hozzáteszem, amit hozott kórházi listát, halljátok tiszta szocis az egész. Az internetről jobbakat tudtam leszedni. Köszönöm a válaszokat, erőt merítettem belőlük.

2017. dec. 8. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!