Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pecsetelo verzes, normális 5...

Pecsetelo verzes, normális 5 hetes terhességnel?

Figyelt kérdés
Ma reggel pecsetelo verzesem volt eddig nem volt semmi gond néha gorcsoltem picit, menjek az ugyeletre? Volt így valaki közületek?

2017. dec. 20. 15:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Jezusom. Így elküldtek az ügyeletről? Magyar egészségügy....bravó. nem lett volna szabad hagyni magad amíg nem mondanak konkrétumot! Most hogy vagy? Még mindig vérzel???
2017. dec. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Istenkém, hihetetlen, hogy csak így hazaküldtek! És mi az, hogy majd menj a saját orvosodhoz?! :O Pofám leszakad... Nagyon sajnálom! :( Majd írj, hogy mi a helyzet!
2017. dec. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Hát a helyzet Szlovákián sem jobb ez a szlovák egeszsegugy, ma voltam az orvosomnal vetélés volt, úgy néz ki kitisztul magától de ha nem akkor kell hivnom őt és visszamennem tisztítására :(
2017. dec. 21. 11:24
 14/23 anonim ***** válasza:

Engem szintén ilyen tünettel az éjszaka közepén megvizsgáltak mikor bementünk és progit is kaptam! Budapest. Barátnőmet is ellátták.

Csak külföldön divat leszarni a terhességet 12. hét előtt.

2017. dec. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Pedig milyen szép karácsonyi ajándék volt ez nekünk a párommal már alig vártuk a pici érkezését, sajnos nem lesz olyan a karácsony ahogy elterveztuk :(
2017. dec. 21. 13:00
 16/23 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nagyon sajnálom! :(
2017. dec. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom kérdező.

Viszont a kórház ellen tuti lépéseket tennék, vagy az orvos ellen, aki hazaküldött. Nem azt mondom, hogy meg lehetett volna menteni, de lehet, hogy igen.

2017. dec. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 17-es válaszolóval, nem lett volna szabad félvállról venniük az esetedet, és pláne azért lepasszolni, mert van saját orvosod is. Nagyon sajnálom kedves kérdező a történteket, átérzem a veszteséged. Mielőbbi testi-lelki gyógyulást kívánok!
2017. dec. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Márciusban velem is ugyanez volt, magától "kitisztultam", így következő hónaptól már újra próbálkozhattunk. Most lett azóta először újra pozitiv tesztem, kértem is tegnap ügyeleten progikúpot, renélem ez most segíteni fog. Úgyhogy ne keseredj el, sajnos nekem mondták, hogy ez viszonylag gyakori 😞
2017. dec. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Fanni2027 válasza:
Én ugyan igy voltam.. engem szepen felre neztek 7 hetes terhes voltam mehenkivul.. es nem vettek eszre mikor mar olyan feher voltam mint a fal es vereztem eros gorcsokkel kiderult hogy ver volt a hasamba.. azonnali mutet sajnos elveszitettem az egyik petefeszkem mert szetrobbant a petefeszkem.. ne hagyd hogy ezt csinaljak veled.. nezzenek meg rendesen nehogy baj legyen! :(
2017. dec. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!