Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pecsetelo verzes, normális 5...

Pecsetelo verzes, normális 5 hetes terhességnel?

Figyelt kérdés
Ma reggel pecsetelo verzesem volt eddig nem volt semmi gond néha gorcsoltem picit, menjek az ugyeletre? Volt így valaki közületek?

2017. dec. 20. 15:24
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom én is hogy így történt ma voltam dokinál úgy néz ki teljesen kitisztultam úgyhogy nem kell műtét, de akkor is a karácsony az nem úgy telt ahogy elkepzeltuk :/ remélem hamar összejön következőre viszonylag gyorsan összejött az előző baba (kb 5-6 hónap) remélem most is így lesz csak szerencsesebben fog vegzodni.....nektek is szerencsés, könnyű terhességet kívánok!!!!
2017. dec. 27. 13:47
 22/23 anonim válasza:

Sziasztok!

Én tegnap voltam a sűrgősségin, mert 3 barna pötty jelent meg, aztán már egy picit több barna folyás. Megvizsgáltak, semmi probléma nem volt hála istennek,szív hang rendben, és korához képest elég nagy baba. Kaptam azért utrgogesint de már nincs semmi bajom.Mindenképpen el kell menni orvoshoz ha ilyen van!!!! 6 hkm

2018. márc. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Fanni2027 válasza:
Én majdnem bele haltam későn vettek észre hogy mehenkivul van:(
2018. márc. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!