Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12-13 hetes kismamik hogy...

12-13 hetes kismamik hogy vagytok? Gyertek beszélgessünk.

Figyelt kérdés
Hányadik picit várjárok? Milyen volt az elmúlt időszak? Ti mentek kombinált tesztre?
2018. jan. 6. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Én 13+4 hetes kismama vagyok. Minden rendben, néha fájdogál mensi szerűen a hasam alja, akkor beveszek egy magnéziumot és minden oké. Mi nem voltunk kombinált teszten, minden rendben volt a 12. heti ultrahangon és nincs a családban semmi probléma. Érzem, hogy minden rendben. Te hogy érzed magad?
2018. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

12+1-nél tartunk. Sajnos nagyon problémás időszak van mögöttünk: szinte állandó, nehezen uralható görcsölés, hematóma, vérzés, placentaleválás...

Eddig csak feküdtem a terhességem során. Jövő héten megyünk a 12. hetes UH-ra és Prena tesztet fogunk csináltatni.

Második terhességem, de sajnos gyerekünk még nincs, mert márciusban a 20. héten elvetéltem...

2018. jan. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

12+3 hetes vagyok

Mostanra elmúltak a rosszullétek, kezdem élvezni a terhességet.:)

Elsö baba:)

Te kérdező hogy vagy?

2018. jan. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindegyikőtöknek, hogy írtatok!

Első , neked hányadik baba?


Második, Uhh de nagyon sajnálom :( Nem is hallottam ilyet még, hogy valaki a 20.hétben elvetélt volna.


Harmadik, nagyon örülök, hogy jól vagy már :)


Én köszönöm szépen, jól vagyok. Nem voltak rosszul léteim, néha volt émelygés úgy a 8.hétig. Étvágyam nagyjából 1 hete jött vissza, nem kívántam semmit enni. Fogytam is 3 kilót. e mostanra jó az étvágyam. Sokszor picit eszem. A csoki, édesség,süti jöhet minden mennyiségben. :)

A derekam a 12.hét közepén kezdett el fájni, meg a szeméremcsontom is picit. De nem vészes.

Ma kezdtem a 13.hetet. Ezen a héten regeteg minden lesz, vérvétel, tanácsadás, uh,genetikai. Mozgalmas hét lesz, de 23-24.hétig nem lesz semmi. A következő vizsgálat majd ezek után a cukros vétvétel lesz. Na de nem baj, kibírjuk! :)

Mi szeretnénk menni majd 4d ultrahangra. Talán február közepén elmegyünk. Nagyon jó lenne :)

Július 14-re vagyok kiírva.

Ti megérzitek, hogy milyen nemű? Én lányt érzek. De nem számít mi lesz, cask egészséges legyen.

2018. jan. 7. 13:04
 5/10 anonim ***** válasza:

#2 Nincs megérzésem, hogy kisfiú-e vagy kislány... Mindegy is, csak egészséges legyen! Közhely, de tényleg csak ez a fontos.

6 évet vártunk rá; úgyhogy még azon is gondolkodunk, hogy legyen meglepetés, és nem akarjuk megtudni terhesség alatt a nemét...

2018. jan. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én elvileg ma töltöm be a 12.hetet. 6.hét óta tart az egésznapos rosszullét, hányás. Én is 3 kg-ot fogytam eddig.Már nagyon várom, h jobban legyek😵.

Jhéten megyek genetikai uh.ra.

2018. jan. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#1 Nekem ez az első terhességem. Nektek változtattak a szülés várható időpontján? Mert először július 12-re, majd most legutóbbi tanácsadáson módosították július 5-re a kiírást. A 12. heti adatok alapján persze.
2018. jan. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én holnap megyek a tanácsadóba, holnap leszek 13+1 hetes, és elvileg holnap fognak adni időpontot a genetikaira, meg beutalót a vérvételre. Én még nem voltam vérvételen, ez lesz az első. Uh-n voltunk már 6.héten.8.on meg 9.en(itt hallgattunk szívhangot). És azóta most megyek majd a héten elvileg a genetikaira. Tehát a kérdésedre a válasz, nem, nem változtattak a kiírt időponton. De holnap este írok majd, hogy mi volt, és mi vár rám. :)
2018. jan. 7. 21:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk biztos a fogantatás, mert lombik volt. Így nálunk nincs ilyen variálás: júl. 20.
2018. jan. 8. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én juli 15 re vagyok kiírva , és még mond g rosdulz vagyok pedig 13+4 hetes vagyok negyedik babával! 3 kislány után (RMC-be voltunk genetikain) kisfiút mondtak,de még nem hiszem nekik:) 4 kiló fogyás alakformálás tartok,de sajnos van miből fogyni!
2018. jan. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!