Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Januar 11. re nem varom....

Januar 11. re nem varom. Viszont a rosszul leti tunetek miatt mar tesztelten es pozitiv lett. Mikor menjek dokihoz? Mert ha a fogantatastol szamolja az ember max 2 hetes vagyok.

Figyelt kérdés

2018. jan. 9. 18:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

[link]


Itt tartunk :) Tavaly mensi elmaradasa utani 4.nap is irto.halvany volt a teszt akkor a 18.nap lett ilyen eros mint most az elmult 4.en..illetve itt most mensi elott is lehetett latni.Igazbol csak 6.an tudok dokihoz menni...

2018. jan. 15. 08:20
 12/12 A kérdező kommentje:
Hozza teszem tavaly ilyenkor lakas vasarlas alatt alltunk,sok volt a veszekedes anyammal tesommal akkor .. emelgettem meg a lanyom is .Most mar nyugi van nem tartjuk a kapcsolatot a rokonaimmal.Nem emelgetem a lanyom se sokat pihizek es nyugodt vagyok..csak a fozes takaritast csinalom ..4.en lakunk. De 2x max ha kimegyunk. Tehat ha igyis elmenne..:( az mar regen rossz.
2018. jan. 15. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!