Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek tartsam meg a...

Szerintetek tartsam meg a kisbabát?

Figyelt kérdés
4 hetes terhes vagyok, én nagyon szerettem volna kisbabát majd pár év múlva, de így sem bánom, hogy jött. Szívem szerint nem vetetném el, egyetemre járok levelezon, munkám is van saját vállalkozásban, valamint párommal élek egy éve vagyunk együtt. Neki van már egy 4 éves gyereke, ezért ő még nem szeretett volna, de mondtam neki bármi történik, én nem szeretném majd elvetetni. Még nem tud róla, hogy állapotos vagyok, neki is van munkája. Mit tegyek ha azt mondja el akarja vetetni? Én semmiféleképpen nem szeretném! Bele rokkannék.. minden vágyam egy kisbaba akiért élhetek, dolgozhatok!

2018. jan. 20. 18:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
2018. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
55%

Az is helyes,ahogy én irtam...

Szóval...

2018. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
44%
Hogy lehet megölni egy életet? Olyan férfivel szóba sem állnék akinek eszébe jutna. Te pedig elég buta lehetsz ha itt kerdezgetsz nem pedig vele beszéled meg.
2018. jan. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
45%
Nekem van olyan szaktársam egyetemen, aki menet közben szült; szintén levelezősök vagyunk. Ő felvette a kapcsolatot e-mailben az összes tanárral, akinek fölvette az óráját, és ledumálta velük, hogy babával nem kell bejárni, de folytathatja így a dolgokat; és akkor ő e-mailben küldözget nekik házidogákat. Amikor volt olyan, hogy gyakorlati óra volt, akkor is kapott rá engedélyt, hogy valami esszét adjon le. És akkor így tudja folytatni úgy, hogy nem mozdul a kicsi mellől.
2018. jan. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
58%
*ja meg egy-vagy két vizsgára még bejött múltkor.
2018. jan. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
35%
*ja meg még volt, amikor egy másik csoporttal közösen írtunk vizsgát, hogy szólt az egyik kollégája, hogy az Xy később jön, mert még kint szoptat a kocsiban:D És akkor a tanár mondta, hogy jó:)
2018. jan. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
48%
Tartsd meg, minden körülmény adott, te szeretnéd a babát, hol a kérdés? :)
2018. jan. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen megtartanám. Ahogy írsz róla, szerintem te is utána poszt-abortusz depresszióba esnél, és erre menne rá végül a kapcsolatotok is. Én soha nem tudnám megbocsátani egy férfinak, aki teherbe ejt, ha abortuszra akarna kényszeríteni. A védekezés kettőn áll, és mindkét félnek érdemes tudnia, hogy 100 %-os módszer nincs. Ha ennek ellenére benne van a szexben, akkor a következményekben is legyen. Viszont sok férfi nem is gondolja teljesen komolyan az ilyen kezdeti reakciót, nekik ilyenkor még megfoghatatlan a gyerek. Ha minden babát elvetetnének, aki váratlanul jött, és az apuka első reakciója az volt, hogy neki ez még korainak tűnik, akkor nagyon sok ember nem élne most, aki él.
2018. jan. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem is beszéltél vele, akkor meg nagyon könnyen lehet, hogy a reakciója is az lesz, ami neked: hogy kicsit korábban jött, de végül is nem baj. Ha már beszéltetek róla, hogy te nem vetetnél el egy babát, ha teherbe esnél, és ennek ellenére lefeküdt veled védekezés nélkül, talán ő sem élné meg katasztrófaként. Ha olyan érzéseim lennének, amiket te írsz, még egyedül is vállalnám, inkább, mint hogy összeroppanjak.
2018. jan. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú, hogy egy ilyen kérdést is itt kell feltenni, ráadásul úgy, mintha azt kéne eldönteni, hogy rántottát vagy pirítóst reggelizz.
2018. jan. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!