Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek tartsam meg a...

Szerintetek tartsam meg a kisbabát?

Figyelt kérdés
4 hetes terhes vagyok, én nagyon szerettem volna kisbabát majd pár év múlva, de így sem bánom, hogy jött. Szívem szerint nem vetetném el, egyetemre járok levelezon, munkám is van saját vállalkozásban, valamint párommal élek egy éve vagyunk együtt. Neki van már egy 4 éves gyereke, ezért ő még nem szeretett volna, de mondtam neki bármi történik, én nem szeretném majd elvetetni. Még nem tud róla, hogy állapotos vagyok, neki is van munkája. Mit tegyek ha azt mondja el akarja vetetni? Én semmiféleképpen nem szeretném! Bele rokkannék.. minden vágyam egy kisbaba akiért élhetek, dolgozhatok!

2018. jan. 20. 18:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Persze, hogy tartsd meg!
2018. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Jajj , ha ő még nem szeretett volna , miért nem védekeztetek ????

Én is úgy szulettem , hogy anyum megtartott . Apám soha nem volt kiváncsi rám... volt neveloapam majdnem 20 évig , de vele is szétmentek ... nem vagyok jóban vele sem.... És valahol mélyen belul hiányzik egy igazi apa...... Szép dolog valahol , egy becsúszott baba megtartása , de nem jó érzés ha az egyik szülő rá sem bagózik a gyerekre soha .....

2018. jan. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszolók nagy részével tartok: tartsd meg! Egy életre benned maradna a fájdalom, ha máshogy döntenél. Te szeretnéd ezt a kisbabát. Jó anyja leszel. Akkor hol itt a kérdés?
2018. jan. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!