Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi hasfájásra magnézium?

Terhességi hasfájásra magnézium?

Figyelt kérdés
Sziasztok, segítsetek kérlek. Első babánkat várjuk. Moost vagyok az 5.héten vannak alhasi görcseim nem azt mondom, hogy belehalok de egyáltalán nem kellemes. Most pl már 1,5órája elaludtam és a görcsre ébredtem, ami 20perc alatt teljesen el is múlik. Segítséget szeretnék kérni. Több helyen olvastam, hogy ajánlatos magnéziumot szedni. Erről szeretnék érdeklődni, hogy ki mennyit szed(minden nap vagy csak ha a görcs jelentkezik) illetve ki melyik fajtát. Nagyon köszönöm ❤

2018. febr. 3. 23:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
10# Nem is a fetrengés inkább az, hogy vérrel együtt jár a vetélés ha jól tudom. Lekopogom ilyen nincs és remélem nem is lesz. Inkább csak azt szerettem volna megtudni, hogy a rengeteg nő akinek szintén voltak néha fellépő görcsei mivel enyhítették, nem akarok rögtön a legrosszabbra gondolni meg bevonzani sem :)
2018. febr. 4. 10:08
 12/14 anonim ***** válasza:
78%

Hát én megerősíteni és megcáfolni is tudom az előttem szólókat:

Első terhesség: sose görcsöltem, sose véreztem, szimpla folyás miatt mentem orvoshoz, ahol közölték: kinyílt a méhszájam, a magzatburok már a hüvelybe boltosul. 20. héten elvetéltem...


Most 16 hetes vagyok. Az eleje óta erősen görcsölök. Rengeteg progeszteron, 4×2 magnézium citrát és No-spa mellett is időnként.

Kétszer véreztem be, legutóbb ömlött belőlem, 2 hét kórház lett belőle.

A babánk mégis jól van, szépen fejlődik, és mindennek ellenére teljesen zárt a méhszájam. Persze folyamatosan feküdnöm kell. Remélem, így ha viszontagságosan is; de sikeresek leszünk végre...

2018. febr. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#12 sok sok erőt és boldog, egészséges babavárást kívánok 😌🤗
2018. febr. 4. 11:59
 14/14 anonim ***** válasza:
Én napi 2 magnerotot szedek ...
2018. febr. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!