Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik fiatalon szültek, azokhoz...

Akik fiatalon szültek, azokhoz szólna a kérdésem. Együtt maradtatok a párotokkal?

Figyelt kérdés

A párom attól fél,hogy szétmennénk ha megszületne a gyerek. Mi a tapasztalatotok? Két éve együtt vagyunk illetve már több és elég sokmindenen keresztül mentünk már,de mindig kitartottunk egymás mellett. Megkérdezte egy ismerősét aki szintén fiatalon szült,de ők szétmentek,viszont nem ez az egy eset van ugye. Ugyan tudom,hogy ez esetenként eltér,de azért szeretném tudni,kinek milyen hatással volt a párkapcsolatára egy korán jött gyerek.

Előre is köszi a válaszokat.



2018. febr. 7. 07:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Unokatesómék szülei 14 éves koruk óta, azaz 30 éve együtt vannak, 19 évesek voltak, amikor az első fiú megszületett és boldogok. A másik unokatesóm anyja 16 évesen szült először, kényszerből ment hozzá a férjéhez, el is váltak hamar, a második házassága sikerült. Szüleim is 17-18 éves koruk óta együtt vannak, én 5 év házasság után születtem.
2018. febr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!