Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha baj történne meddig lenne...

Ha baj történne meddig lenne tünet még?

Figyelt kérdés
Nagyon buta kérdéssel fordulok hozzátok. Egyszerűen parázok. 9 hetes vagyok. Vannak tünetek, hol jobban, hol kevésbé. Ha mondjuk "elmenne" a baba de nem véreznék, akkor egy idő után eltűnnének a tünetek is gondolom. De az mennyi idő kb? Mivel 3 hét mulva kell csak újra orvoshoz mennem addig parázok, hogy ha nem veszem észre hogy baj van...? Ha esetleg nem lesznek tünetek...? Remélem érthető a kérdésem. Tehát amíg van tünetem mennyire biztos az hogy minden rendben van lent? Tudom nem szabad ilyenekre gondolni...de már volt vetélésem :( Igaz ott a vérzés egyértelmu jel volt. De úgy tudom anelkul is lehet baj. Es az igaz hogyha minden rendbe, es a 8.heten van szívhang, akkor mar kevesebb az esely a rossz dolgokra? Bocsanat de ugx erzem beleőrülök a várakozasba, es ha egyik nap picit jobban vagyok vagy nem erzek annyi tünetet egyből arra gondolok ugye nincs baj lent. Jo lenne mar érezni ahogy mozog, akkor mindig tudja az ember hogy minden oké:(
2018. febr. 16. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:

7 hetes vagyok eddig 5 uhm volt többszöri barnázás/vérzés miatt.

Szerencsére minden rendben van, egyenlőre a babával.

Nekem semmi tünetem nincs így állandóan aggódom, mert soha nem tudhatom hogy valami gond van e.

Szóval átérzem a dolgot én is folyamatosan rettegek. De tényleg nincs más csak bízni a babában, hogy minden rendben lesz.

2018. febr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Először is ne aggódj minden rendben lesz a picivel . A vetélés kockázata 12.hétnél csökken jelentősen . Az hogy enyhül a tünet illetve nincs nem azt jelenti ,hogy baj van szimplán nagyon nagy mázli ! :) Boldog Babavárást ! 33 hkm
2018. febr. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne aggòdj semmit minden rendben lesz :)

Most eszembe juttattad milyen paragèp voltam èn is terhessègem elejèn.

12. Hètig nagyon nagyon vigyàztam. Sok sok pihenèssel nem edzettem esetleg csak sètàltam aztàn valahogy lenyugodtam ès most alszik a 4 honapos fiam az àgyban ;)

2018. febr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szervezetfüggő. Pár nap és 2 hét között szoktak elmúlni a tünetek.

De ne erre gondolj, hanem arra, hogy minden rendben :)

2018. febr. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor én megnyugtatnálak a saját példámmal: Amikor lányomat vártam, a 10. héten MINDEN TÜNETEM elmúlt. Előtte se volt vészes, hányni pl. egyszer sem kellett, a többi tünet pedig kibírható volt.

Ha jól tudom, a 9. és 10. hét között veszi át a méhlepény a hormontermelést, és egyebeket, ettől vagyunk jobban. Nyugi!!!

2018. febr. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Második babámmal 8 hetes kortól így voltam, hol semmi tünetem nem volt 1-2-3 napig, aztán visszajött minden pár napra. Az első 2 ilyennél frászt kaptam, utána már tudtam értékelni, ha nincs bajom. :D

Sajnos az eleje az ilyen, én is sokat aggódtam mindenen. Kitartást!

2018. febr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!