Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti hematoma...

Terhesség alatti hematoma hány nap aladt ürül ki teljesen?

Figyelt kérdés
12hetesen volt hematomám és méhlepény levállás,egy hét korház után vissza tapadt a barnázás is elmúlótt. Rá másfélhétre megint kórház mert barna véres folyás lett megint. 3 napot benttartottak,most itthon vagyok,de már négy napja barna folyásom van.amikor fekszem nem folyik de ha felkell kelnem wcre akkor elkezd folyni. Másnál is igy volt? És kb hény napig tart mire megszünik kitisztul.? Az elsönél 3 nap alatt megszünt de most nem.
2018. febr. 24. 10:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
3as örülök hogy jol vagytok,csak maradjon is igy,de biztosan már jo lesz. És hány hetes terhes vagy? Nekem kedd ota van napközben kevesebb,de reggel mikor felkelek akkor van ám több. Én 3x1 utrogestant éy folsavat használok és egy magnézium pezsgőtabletta. Nekeü semmi.mést nem adtak.
2018. febr. 27. 07:16
 12/14 A kérdező kommentje:
5 ös,borzasztó ami veled történt,nehéz volt neked. De talán még alakulnak jol a dolgok neked,habár ez biztosan nem vigasztal téged,de reménykedni kell.
2018. febr. 27. 07:19
 13/14 anonim ***** válasza:
#5 vagyok. Hát tényleg borzalmas volt, ebbe a 3 babàba belebukott a kapcsolatom. Mert az exem türelmetlen volt, és nagyon akart gyereket. Azt mondta h nyomorék vagyok, mert nem tudok szülni... Aztán így a vetélés után 2 nappal hozzám vágta ezt...gondolhatod h éreztem magam. El is hagytam. Lett új kapcsolatom.
2018. febr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem, hogy az ilyen pasijért nem kár. Sajnálom a babákat, kitartás és fél a fejjel minden rendben lesz legközelebb.
2018. febr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!