Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Mennyit vagytok...

Kismamák! Mennyit vagytok egyedül terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy munka után mikor hazaértek a párotokkal, sokszor mentek / megy a párotok külön a haverjaival? Régen sokat jártuk együtt bulizni, sőt mindig ketten mentünk de én már nem igénylem az iszogatós estéket, ő viszont igen.
2018. márc. 14. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kösd fel a gatyót! Ha megszületik a gyerek, ennél is érzékenyebben fog érinteni a párod tahósága.


Nem, nem járt el nélkülem napi/heti, de havi rendszerességgel sem, de ez már gyerekvállalás előtt is így volt.

2018. márc. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem.. Pár havonta egyszer..

Amúgy sem szokás nálunk..

Mi inkább együtt megyünk..és ott külön bandázunk...( házibuli, vagy a barátokkal valahova beülünk...)

Viszont minden este egyedül vagyok...egészen más okból.. Épp felújítunk( annyita, hogy nem is lakunk a házunkban), nekem már munka után túl későn van, hogy a házhoz is menjek, , mivel este 7-re érünk minden nap haza

Párom viszont minden nap 11- éjfélig csinálja, hogy be tudjunk költözni...( kicsit megcsúsztunk időben...)

2018. márc. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Iszogatni nem jár/járt el sose, de heti 2 este foci a haverokkal (este 6-8 illetve 7-9.

Illetve a második terhességem alatt kezdte levelezőn a mesterképzést, az kéthetente 3 nap volt.

Nem jelent gondot egyébként a távolléte, itt a 3 gyerek, tehát nem unatkozom, én is csinálhatok saját programot a barátnőmmel vagy épp a hobbimnak, és ezen felül minden szabad percét velünk tölti.

2018. márc. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mikor megismertem , láttam milyen életet élt , 40 évesen még szeretett ott aludni az egyik haverjánál ... ( messzebb laknak ugye , esti piálgatás-zenehallgatás ) , volt mikor azt éreztem , szívesebben van vele - vagy más haverjaival , mint velem... pl.első szabadságánál, mikor vegre mehettunk volna valamerre kettesben, szabi elotti napjan telefonalt haverjaval es mondta hogy 1 napos autós programra mennének ... elég rosszul esett , hogy ez az első neki ... ezt ennyi idősen túlzásnak tartottam , szét is mentunk , ( más okok miatt is ) ,mondtam neki menjen nyugodtan haverozni, koltozzon is oda ... mert neki ennyi idosen még ez az élete... nem ugyanarra vágyunk...

Persze , ha en mentem valamerre nem tetszett neki , csak akkor ha ok epp lebeszélték a haverozást ...

Mikor kulon voltunk , es naluk volt, nagylelkuen kuldte a fotókat mit csinalnak 😂

Telt az ido , persze ujra osszejottunk , mostmár teljesen más minden...

Jovohonapban eskuvo , es juni vegen szuletik a babynk . Mostmár mi vagyunk neki a legfontosabbak . Valószinű , elottem nagyon nem vette komolyan a nőit....es inkabb a haverjai vtak a biztos pont az életében ...

Most tartja telefonon a haverjaival a kapcsolatot , vagy egyutt megyunk hozzajuk ... vagy ők jonnek ...jonnek az eskuvonkre is ...

Persze en nem tiltom sehonnan, magától rajott hogy inkabb velem tolti a szabadidejét . Úgysincs olyan sok belőle ( munka )

Kérdezo , te is írod , nem arra vágysz ...

Na most , vagy megszokod-vagy megszoksz . Szoktak mondani...

En is mar elore gondolkodtam akkor , hogy jé, terhes lennék vagy jonne a gyerek es otthagyna egyedul mert neki epp haverozni van kedve ? Én nem akartam volna ezt...

Munka utan mostmar inkabb ugyanarra vagyunk, vacsira- kis zenehallgatas-kozos furdes- pihenés ....

2018. márc. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!