Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől vérzek még mindig?

Mitől vérzek még mindig?

Figyelt kérdés
Már írtam ki kérdést. 10hetes vagyok, pénteken elkezdtem kicsit vérezni, voltam bent az ügyeleten, a baba jól van, dobog a szíve és mocorog is. Szombatra el is múlt a vérzés. De kedden újra jelentkezett. Délutánra már inkább csak barna volt. Ma reggelre ismét piros. De nem sok csak a WC papír olyan. Mit csináljak? Az ügyeletes orvos azt mondta hogy csak akkor menjek vissza, ha több vér jön és ha darabos. Az ambuláns lapra azt írta nem a méh okozza a vérzést, hematómat nem lát. 2 hét múlva kell csak vissza mennem addig mit csináljak? Volt így valaki? Amúgy szedek 2x1 utrot és magne b6-ot. Ne írjátok hogy csak fekvés mert van egy 2 éves kisfiam
2018. márc. 21. 07:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én visszamennék mindenképpen. Lehet, hogy be kell feküdnöd a kórházba, szerintem kezdj el gondolkozni a 2 éves felügyeletén is.
2018. márc. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha hematoma nincsen, lehet mehszajrol verzes. Sokszor fogalmuk sincsen honnan ered es mitol ha nem latnak hematomat es nem okoz semmi bajt.

Ezt amugy ugy birom. Menjen vissza ha darabos.. akkor is keso..

Lehe meg kene emelni az utrot. En 3*1et vagy elejen kettot szedtem nem is emlekszem mar

2018. márc. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ezaz amit én se értek, délután jönnek a kicsiért és akkor tud haza jönni a férjem a munkából,visszamegyek. Egyszer már vetéltem, 7 hetesen nem volt szívhang és csak 5mm volt. Nem tudom mennyire számít hogy az előző terhességnél injekciókellett
2018. márc. 21. 08:10
 4/14 A kérdező kommentje:
Az apc rezisztenciám pozitív lett és 20hetea koromtól szúrtam magam
2018. márc. 21. 08:11
 5/14 anonim ***** válasza:
És erről tudtak az ügyeleten a múlt héten? Nem kéne megint injekció?
2018. márc. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem tudtak, még nincs meg a vérvételi eredményem. A védőnő azt mondta hogy valószínűleg most is szúrnom kell majd. Ez is csak most jutott eszembe, annyira minden jár a fejemben hogy kiis ment az e szemből. Lehet köze hozzá?
2018. márc. 21. 08:16
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 25. hétig előfordult kisebb-nagyobb vérzés, közte folyamatos barnázás. Ügyeleten nem derült ki mi volt a gond, mert ott már nem vérzett. Nekem is azt mondták, hogy akkor menjek vissza, ha jelentősebb a vérzés, darabos és görccsel jár. Egyszer méhszájvizsgálat után kezdett eléggé vérezni, ami még szerencsére ott az orvosnál jelentkezett, így meg tudta nézni, honnan jön. Arra jutott, hogy méhszájseb okozza. Remélem nálad is ilyen banális dolog a baj forrása. Persze nézesd meg magad, az a biztos!
2018. márc. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem sokára indulok, már csak ilyen barnás folyásom van
2018. márc. 21. 09:00
 9/14 anonim ***** válasza:
Majd írd meg,hogy mi volt az orvosnál.
2018. márc. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nincs saját orvosod esetleg? Mert ügyeleten nem biztos, hogy olyan komolyan vettek, mint a sajátod vehetne.Nekem valamikor 5 hónap körül volt egy nagyon kicsi barnázásom és bementem az ügyeletre nem is jöhettem ki csak másnap mikor már semmi nem volt.Terhesen élénk piros vér még ha méhszájsebtől is van szerintem igényli az orvosi felügyeletet.Ne hagyd magad lepattintatni.

Gondoltam arra is, ha jól értem van már egy gyerkőc nálatok, hogy esetleg nem e vállalsz többet mint szabadna az állapotodba?

2018. márc. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!