Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hematómás terhességgel kapcsol...

Hematómás terhességgel kapcsolatban valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy észrevételem, ami lehet nem helyén való. Légyszi segítsetek! Az előző terhességemnél is elöntött kétszer a vér, és egészséges fiam lett. Most is ez a szitu. Hematóma. Nade! A kérdés, aki barnázott, vérzett, vagy csak tudja , hogy volt hematómája, milyen nemű gyermeket szült abból a terhességből? Unokatesómnak már megmondták, hogy fia lesz és van neki is egy kisfia és ő is vérzett. :D
2018. márc. 23. 11:39
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
9-es írd majd meg, hogy mi várható nálatok. :)
2018. márc. 26. 18:56
 12/19 anonim ***** válasza:
Mindenképpen:)! 9-es voltam:).
2018. márc. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
9-es mit mondtak? Mi lesz?
2018. ápr. 4. 18:37
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, elfelejtettem írni! KISFIÚ❤️❤️❤️!!! Lehet van valami az elméletben😁.
2018. ápr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Szuper! Mindig számíthatsz rá! Az én fiam megőrül értem! :) Anya! Te vagy az első az életemben, aztán apa, de ne mondd meg neki, jó? :D
2018. ápr. 7. 17:01
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, meg elötte nem tudom hanyas. Sajnos megint véreztem egy kicsit, be is mentünk a Klinikára, most vagyok 16 hetes. És kiderült, hogy van egy 40*12 mm-es hematómám. Csak a “kutatásod” miatt írom, hogy végül sajnos lett egy hematómám is, ami valójában a kérdesed volt és kisfiúnk lesz:).
2018. ápr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nagyszerű! köszönöm! Nekem szerintem most jött ki tegnap a hematóma, mert egy rízsszemnyi alvadt vérdarab volt a wc papíron, semmi fájdalom, semmi rossz érzés, és se előtte se utána semmi vér. Csodálkoztam is, mondom mi lehet ez. Még nem tudom mi lesz :) de nagyon várom már.
2018. ápr. 21. 16:23
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Megkérdezhetem, hogy mennyi ideje barnázol? Mekkora volt a hematómád? Feküdnöd kell? Hány hetes vagy? Igazából azért kérdezem, mert nekem most csütörtökön derült ki a hematómám, mert picit barnáztam. 2 hét fekvést mondtak. 16 hetes vagyok, 40*12 mm-es a hematómám és mindennap egy ici-picit barnázom csak. Van egy 17 hónapos kislányunk és bízom benne, hogy 2 hét után visszatér minden a régi kerékvágásba és tudok Vele lenni normálisan:(.
2018. ápr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Én most vagyok 12. hétben. A barnázás már akkor elkezdődött, mikor a doki azt mondta vagy terhes vagyok 4 hetes és még nem látja az uh, csak a teszt, vagy nem sikerült. De sikerült, viszont 4.5.6. hétben véreztem, kaptam Utrogesztánt napi kettőt kell feltennem, három napon belül elmúlt. Abban a három hétben a barnától az élénk pirosig volt minden, de megtanultam nem félni, mert az előző terhességemből a kisfiamnál annyira elöntött kétszer, hogy azt mondták itt nincs gyerek, de volt mégis :D Olyan kicsi volt a hematóma, hogy nem mérték, kb. fél centi húzott rízsszem alakban a beágyazódás alatt. Három napja pisilésnél egy ugyanolyan alakú tokosodott alvadék jött ki, pisilésnél vettem észre, de se előtte, se utána nem görcsöltem sosem. Volt hogy kicsit többet mozogtam és megint volt 10. héten pár csepp, akkor két napig feküdtem, magnézium citrit, most ha úgy érzem magnerot, de hál Istennek eddig semmi gond. Ne idegeskedj az a lényeg! Ha fáj, ha beindul a vérzés, akkor azonnal menj dokihoz. Legfeljebb azt mondják semmi baj. Én megbeszéltem a dokival, hogy nem fogok befutkosni mindenért, ha úgy érzem fáj, vagy ha nagyon vérzek bemegyek. Nekem annyi volt, hogy még a tisztaságin sem látszott, de egyik nap mikor elég pirosos volt, akkor lett egy 10 forintosnyi folt a betéten. Én ezeket úgy kezeltem, hogy úgysincs semmi baj, azonnal ágyba, magnéziumot bevettem, és csak pisilni mentem ki. Már kapálgatok a kertben, fél vödör vizet azért elviszek, de odafigyelek, amint érzem, már abba is hagyom.
2018. ápr. 23. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!