Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11+5 naposan még mindig van...

11+5 naposan még mindig van barnázás, vérzés utro mellett. Van még esélyem?

Figyelt kérdés
10 napja kezdődtek vérzések barnázás, van amikor egész nap semmi nincs. Nincs sok bugyiig nem jut el, csak mikor törlöm magam. Van amikor nagyon enyhe, de van amikor elég sok van a wc papíron. Kétszer voltam ügyeleten, egyszer bent is tartottak két napig. Azt mondta a doki hogy ezzel nem tudnak mit tenni, szedjem az utrot és a magne b6-ot. Van már két gyermekem, a harmadik sajnos tavaly elment. Amúgy a 7,9 és a 11 héten normális szívhang volt a baba korának képes nagyságú 4centi. Hematóma nincs. Méhszáj zárt. 4.-én megyek 12 hetesre, addig megbolondulok! Annyira félek nagyon akarom ezt a babát.

2018. márc. 28. 17:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Örülök neki :) nekem is 12 hét körül múlt el,most 13+3 vagyunk:)
2018. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!