Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasleszoritó bugyi? Vagy...

Hasleszoritó bugyi? Vagy hsleszotító öv? Melyik a hasznosabb? Hól és mennyiért lehet venni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 13:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
én a bugyról nem hallottam, úgyhogy övet vettem és nekem bevált
2010. jún. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
én először 5 éve szültem,simán,híztam 12 kg-t,egy év alatt lement,de mivel nem használtam semmit csakúgy mint neked maradt egy úszógumi.2 éve szültem újból,simán,volt övem és bugyim is,az öv nekem kényelmetlen volt,a bugyi bevált,1 év után laposabb volt a hasam mint a 2.terhesség elött.most megint terhes vagyok,ikrekkel,és fogom használni a bugyit:)
2010. jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én a múltkor a Tescoban vettem, a fehérnemű osztályon a legalsó sorban volt eldugva. Épp le volt értékelve, kb. 1.000 Ft volt és nagyon jó. Nekem császár után olyan nagy hájas hasam maradt, kicsit lóg, vagy nem is tudom. A ruhákban zavart, de ezzel nagyon jó, nem buggyan ki a nadrág derekánál.
2010. jún. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a szülés után Slim 'N Lift-et használtam és nekem nagyon jó volt. Nem lett kötény hasam pedig császáros voltam és 25 kg-t híztam a terhesség alatt. Igaz drága volt, de megérte, mert amíg nem mentek le a kilók használtam pár hónapig, hogy csinosabban nézzek ki. Mivel már nincs rá szükségem eladnám. Ha érdekel írj privit.

2010. jún. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
és egyébként nagyon szűkek ezek? bele kell magunkat paszirozni? korábban soha nem hallottam erről,csak itt a gyakorin. nagyon tájékozatlan vagyok!
2010. jún. 13. 22:25
 16/16 A kérdező kommentje:
?
2010. jún. 27. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!