Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki a 6. héten...

Van itt olyan, aki a 6. héten elkezdett valamennyire vérezni, és ennek ellenére mégis megmaradt a babàja?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 8. 17:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

6+6 naposan barnáztam.. Azőta sem tudni az okot..

De csak a papíron látszott.


29 hetes ma

2018. ápr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Kb 4-6 hét között többször barnáztam és kétszer gyengébb vérzés is volt. Többször voltam vele orvosnál is. Nem tudták miért vérzem és végül progeszteronnal múlt el.

Most 14+4 hetesek vagyunk és szerencsére semmi probléma

2018. ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én a 6.hét közepén járok és ma enyhe vérzést tapasztaltam a wc papíron két alkalommal is. Holnap reggel tudok orvoshoz menni, de természetesen nagyon aggódom. Köszönöm a válaszokat, szívmelengető volt olvasni, hogy lehet még remény! Nagyon köszönöm!
2018. ápr. 8. 19:35
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia én 6 hetesen és 8 hetesen is barnáztam. De az okát nem tudták de nem lett semmi baj. 17+3 hetes vagyok most :)
2018. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is véreztem pont a 6.héten.Rohantunk az orvoshoz de szerencsére mindent rendben talàlt.(görcsölés nem volt) Annyit mondott a baba itt van a màsik oldalt van egy kis sebem ami vérzik, úgy képzeljem el mintha megvàgtam volna az ujjam. Lehet egy kicsit megerőltettem magam... C vitaminos krémet kaptam.Remélem nàlatok is ilyen apróság lesz
2018. ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
6+2 hetesen barnáztam, nem kicsit. :/ Ultrahangon minden rendben volt, utrogestant kaptam, másnapra elmúlt. Már 2,5 éves, úgyhogy ezután minden rendben volt.
2018. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
8 hetesen barnáztam. Hematoma miatt. Most 18 hetes vagyok és minden rendben van.
2018. ápr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6hetesen kezdtem barnázni, és vérezni, hematóma miatt. Volt hogy rendesen véreztem, volt hogy kevésbé a 9.hétig. Akkor elmult és a 13.héten volt még 2napig ilyesmi. Azután elmult és nem jott vissza .A fiam már 4éves. De elég veszélyes volt nekem mert 4x nagyobb volt mint a petezsák, sok pihenés, utrogestan, Ascorutin...Ezeket kaptam.
2018. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia kérdező hogy vagy? Voltál dokinál?
2018. ápr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok bíztató választ és az érdeklődést is :)

Voltam a dokimnál, az UH-n mindent rendben talált, hála Istennek van szívhang is már. Kaptam Utrogestan-t. Most délután is volt, de már nem élénk piros, hanem barna, de mennyiségre szerintem több. Remélem használni fog a gyógyszer és minden rendben lesz. Megpróbálok pihenni is, bár ezt nem egyszerű kivitelezni.

2018. ápr. 9. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!