Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki a 6. héten...

Van itt olyan, aki a 6. héten elkezdett valamennyire vérezni, és ennek ellenére mégis megmaradt a babàja?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 8. 17:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
3madik vagyok meg aki kérdezte hogy hogy vagy voltál e dokinál. Nagyon örülök hogy jól vagytok!! Pihenj sokat ahogy tudsz boldog babavárást kívánok és sok egészséget!:)
2018. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Jaj de aranyos vagy, köszönöm szépen!! ;) én is nagyon örültem amikor mondta a doki hogy ver a szíve is, csak ez a cucc ami távozik elég nyugtalanító. Remélem hamar hát rá a gyógyszer :)
2018. ápr. 9. 19:05
 13/13 anonim ***** válasza:
6 és 8 hetesen volt enyhe vérzés, barnázás. Utóbbinál már be is fektettek, kaptam progi pótlást. Sosem derült ki mi okozta, de azóta már fél éves huncut ördög. Ha rendben volt az uh akkor csak pihenni kell és pozitív dolgokra gondolni.
2018. ápr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!