Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi diabétesz és 180 g...

Terhességi diabétesz és 180 g CH diéta. Akinek van benne tapasztalata, segítene?

Figyelt kérdés

A 23. Héten derült ki a terhességi diabéteszem. Akkor más miatt kórházban is feküdtem, megtanultam a diétát, amellett jók voltak a cukraim.

Most 27 hetes vagyok, és erőteljesen kezdenek beszűkülni a lehetőségeim:

az a kenyér, ami korábban jó volt, már felviszi a cukrom. Az éhgyomri cukrom is napok óta 5,6- 5,7. Étkezés után 1 órával, az eddigi legmagasabb értékem 8,0 volt; de kb. 30%-ban 7 felettieket mérek.

Napi 6x étkezem. Betartok mindent, mégis egyre rosszabb a helyzet. Mit tehetnék még?


2018. ápr. 19. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el diabetológushoz és mondd el neki. Nekem 180ch mellett az ètkezés utáni párszor picit magasabb volt a megengedettnél, inzulint kellett szúrnom (a legmagasabb eredmény amit valaha mértem 8,2 volt pedig)
2018. ápr. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 160 gramm ch diétán vagyok és nekem bejött. Neked is hátha csökkenteni kell a ch-t és úgy beáll. Ha nem akkor sajnos inzulin.
2018. ápr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azért lett 180 g, mert vékonyka vagyok, nem kéne még fogyni.

Egyébként sokszor a 180-at sem viszem be, és így is magas.

A legnagyobb probléma szerintem az, hogy szigorúan feküdnöm kell, és így fel sem használom, amit beviszek.

2018. ápr. 19. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!