Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szakítottunk a barátommal! 15...

Szakítottunk a barátommal! 15 hetes kismama vagyok. Apasági nyilatkozat van. De párom labilis! Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Párommal nincs mit tenni menthetetlen a kapcsolatunk.

Egyfokytába veszekedünk.

De a legnagyobb probléma hogy nem bírja abbahagyni.

Nincs tekintettel az állapotomra.

Nem fogok idegroncs lenno és úgy döntöttem szakítunk.

De párom nem akar.

Ő úgy gondolja miután vérig sért utána bocsánatot kér és minden megoldódott.

Megelégeltem ezt.


Apasági nyilatkozat van.

Benne van hogy mik az ő jogai.

És mik az enyémek vele szemben.

Ugye tartásdíjra kötelezhetem.

Ha nem vagyunk együtt.

De nem tudom ezt hogy hajthatom rajta be mert néha elereszt egy egy olyan mondatot hogy akkor keressek (én)mást.

És ő leszrja.Eltűnik az életemből.

Emiatt én bírósági útra akarom vinni az ügyet.

Hogy a gyerekemnek járjon az ami megilletti.


2018. ápr. 25. 12:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem születik meg,addig nem tudsz semmit tenni.Ha megvan a baba,akkor mehetsz a bíróságra.
2018. ápr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Van a családomnak egy nagyon jó megbízható ügyvédje!
2018. ápr. 25. 12:17
 3/24 A kérdező kommentje:
A párom nárcisztikus ember sajnos emiatt engem is kezd tönkretenni ezért kellett lépnem!
2018. ápr. 25. 12:18
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Akármilyen ügyvéded van,a baba megszületése előtt mégis mit akarsz lépni?Addig nem köteles neked gyerektartást fizetni,míg nincs ki miatt.
2018. ápr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nyilván a baba megszületése után!

De már előre aggódok mert félek attól hogy mire megszületik már hiába teszek én bármit!

2018. ápr. 25. 12:27
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Pedig addig semmit nem tudsz lépni.
2018. ápr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha aláírta a papírt (apasági) és nálad van egy példány belőle, akkor ne aggódj. Majd az illetékes szervek figyelnek, hogy fizessen.

Ha nem fizet, majd akkor kell az ügyvéd és minden olyan segítség, amivel gyorsabban fizeti ki a tartozását. De azért erre eléggé odafigyelnek, legalábbis így tudom..


Amit most tudsz tenni: Az apasági 1 példányát tedd biztos helyre. Akár szüleidhez, tesóhoz, bárhova, ahol tuti nem találja meg. Ha mégis elvészne, 1 példány az önkormányzaton is van, szerintem azt is ki lehet kérni ilyen ügyek esetén. De mindenképp őrizd, hogy legyen a zsebedben egy "nyomós érv".

2018. ápr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%

Nalunk is ez volt a helyzet bar en nem eroltetem ezt a fizetes dolgozlt. Ha nem egyutt neveljuk es nem szeretne en nem eroltetem minekutan mindenbe beleszolasa lenne. Utleves,ovi,suli mindenhez az engedelye aztan amugy meg ha nem tartja vele a kapcsolatot/nem akarja minek. Vagy kesobb kozos felugyeletet akarjon esetleg en meg egyedul csinaltam vegig az egeszet de hat neki jogai vannak cimszoval megteheti.



Nyugodj le aztan gondold at higgadtan.van idod hiszen a szuletesig tenyleg nem tehetsz semmit de ,,csak azert is" hozzaallassal ezt nem lehet. A gyereknek sem erdeke a huzavona

2018. ápr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Tett apaságit kész rendben, ez vissza nem vonható ha megszületik a gyerek akkor az az ő gyereke papíron tehát fizetni köteles. Kész pont.
2018. ápr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
77%

Most tuti utálni fogtok, de el nem tudom képzelni, hogy az elmúlt 15 hétben lett nárcisztikus személyiség a párod. Azt, hogy te kevésbé bírod kezelni a hormonok miatt van.


Amúgy apasági nyilatkozat azért kell,mert a kórházba az alapján írják a nevére a gyereket.Én lehet nem akarnám a nevére íratni ha annyira nárcisztikus.Meg elég érdekes, hogy 15 hetes terhes vagy és már most a tartásdíj a legfontosabb...

2018. ápr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!