Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhes vagyok...

Veszélyeztetett terhes vagyok annyira unatkozom egésznap hogy nem szabad semmit se csinálnom én így megfogok őrülni. Volt már valaki így? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Ha a férjem itthon van ki sem jöhetek az ágyból
2018. ápr. 25. 18:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
92%
horgolásra még 1 szavazat :) fészen vannak jó kis csopik, ha érdekel küldök linket :)
2018. ápr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nyitott méhszáj

28 hetes vagyok

2018. ápr. 25. 19:54
 13/14 anonim ***** válasza:
93%

En sorozatokat neztem.

A Hegyi doktort a Youtubon ketszer minden sorozatat :D

2018. ápr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

En mindket gyerkocnel hatodik hetesen lettem fekvesre itelve. Masodikkal most vagyok 17. Az elsonel halal jol elvoltam, tervezgettem, almodoztam, tanulgattam, sorozatoztam stb.

Igy hogy mar van egy nagyobb gyerkoc, ezerszer jobban megszenvedem, hisz igenyel en is igenylem ot, meg a haztartas is igenyel.

2018. ápr. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!