Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyit hízott? Sikerült...

Ki mennyit hízott? Sikerült ugyanolyanra visszafogyni?

Figyelt kérdés

Én 19.heten vagyok es most 63-65 kg.

57-60 ról indultam.

Ez eddig nem sok?

Félek hogy kövér maradok...


2018. máj. 14. 19:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53-mal kezdtem 63-mal zártam . Szülés után 2 nappal nem hitték el ,hogy enyém a kicsi .
2018. máj. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokat, 20 kilót híztam ami telejsen érthetetlen, mert alig bírtam enni a sok rosszulléttől. A végén vizesedtem, úgyhogy a szülés után pikkpakk lement 12 kiló, a maradékot már leadtam sőt, már kevesebb kiló vagyok mint azelőtt, de megdolgoztam érte :)
2018. máj. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ilyen indulo sullyal kicsit tobb, mint 70 kg lett a legutolso terhes sulyom. Aztan majdnem elbogtem magam, hogy a korhazbol visszaterve csak a baba sulyat kitevo 4 kg-al voltam kevesebb. Nem is ertem, hogy... Aztan egy nagyom fokozatos fogyas jott es kb. fel eves korara lett a regi a sulyom, 58 kg.
2018. máj. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Dejó :) akkor ezek szerint nem kell nagyon aggódnom, próbálok nem sokat hízni, nem zabálok. Ha meg marad rajtam, úgyis lemegy idővel magától, vagy tudom, hogy zavarni fog, ezért teszek majd ellene.
2018. máj. 15. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!