Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A sok hányás kezdi kimarni a...

A sok hányás kezdi kimarni a nyelőcsövem? Lehet ebből később baj?

Figyelt kérdés
Nagyon erős hányingerem van már pár hete, ami miatt naponta többször is hánynom kell. Viszont sokszor savat is. Ma megijedtem, mivel előtte kb. 1 órával ettem egy kis citromkarikát, majd utána egy kevés anananász konzervet is. Aztán elkezdtem hányni, és nagyon kimarta a nyelőcsövemet a sav. Megnéztem tükörben a torkom és tele lett piros pőttyökkel. Ilyen esetben mit lehet csinálni? Ha még hánynék később savasat, lehet valami bajom vagy a babának ebből?

2018. máj. 24. 21:54
1 2
 11/14 Nanemond!!! ***** válasza:
74%

En a 16. hetig hanytam! Mindentol! Barhol! Barmikor! Ne busulj el mulik!

18 hkm

2018. máj. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Nanemond!!! ***** válasza:
52%
Ja es a Renne tenyleg jo!
2018. máj. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen átérzem a helyzeted! Én kb. a 15. hét végéig hánytam, naponta többször és egész nap hányingerem volt. Kb. úgy nézett ki a napom hogy ettem, kihánytam, ettem, kihánytam, és csak este maradt meg bennem amit ettem.

Nekem nagyon nagyon jó volt a Salvus víz, behűtve kortyolgattam napi több alkalommal, ugyanígy behűtve almalé is segített. Később próbálkoztam a kólával, savra nem túl jó, de ha épp csak émelyegsz, sima (a light nekem nem működött) Coca Cola hidegen egy fél pohárral, nekem ezután egész nap nem volt hányingerem, kb. a 11-14 hetet reggeli kólázásal vészeltem át. A babának nem ártalmas, hiszen napi 2 dl nem sok, ha meg jobban leszel nem kell többet inni. :)

A hányás is csak neked rossz, a babának nem.

Próbálj meg többször keveset enni, ne egyszerre akarj sokat.

Ha most lennék kisebb terhes szerintem hányingerre a hideg dinnye is jót tenne a gyomromnak.

Kitartás! 21 hetes kismama

2018. máj. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Most már csak napi 1x hányok reggel. De a hányinger szinte egész napos.
2018. máj. 31. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!