Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vízszerű folyás? Magzatvíz?

Vízszerű folyás? Magzatvíz?

Figyelt kérdés

Ma reggel miután felkeltem vízszerű valami csöpögött belőlem. Eddig sosem tapasztaltam ilyet, hisz eddig fehér krémes folyásom volt. Mi lehetett ez? Ugye nem a magzatvíz? Tegnap este szeretkeztünk a párommal, lehet valami köze hozzá?

10 hetes vagyok.


2018. máj. 31. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Bővebb, színtelen, szagtalan, kissé vízszerű folyás előfordulhat terhesség alatt. Nekem is szokott lenni időnként, először én is megijedtem, mert még a combomon is végigfolyt, de minden rendben van.

Ha nagyon aggaszt a dolog, menj el orvoshoz. Szoktak javasolni egy papírzsepis tesztet, hogy odateszed és ha fél óra alatt átázik, akkor elméletileg szivárog a magzatvíz.

2018. máj. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A magzatvíz illata jellegzetes, erőteljesen édeskés.

Van a patikában magzatvíz jelző betét is.

2018. máj. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A betétet akartam én is javasolni.


Illetve nekem akkor volt hasonló, amikor elôzô este kádfürdôt vettem zuhany helyett. Bent maradt egy kis fürdôvíz, és reggel mikor felültem távozott.

2018. máj. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 10 hetesen biztos hogy nem magzatviz volt,ilyenkor épp hogy csak pár ml van még.Viszont vizes folyás lehet nekem végig rengeteg volt terhesség alatt.
2018. máj. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor nem aggódom túl magam. Csak szokatlan, mert eddig nem ilyen volt. Olvastam, hogy másnak ilyenkor jött elő, akkor a magyarázat az volt, hogy a hormonok miatt van.
2018. máj. 31. 10:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 38 hetesen omlott kb a magzatviz,de semmilyen edeskes illata nem volt:)
2018. máj. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!