Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egésznap unatkozom mert a...

Egésznap unatkozom mert a férjem mindentől félt és nem csinálhatok semmit. Én még akartam dolgozni de ő már nem hagyta.20 hetes vagyok. Ti mit szoktatok otthon csinálni egyedül?

Figyelt kérdés
2018. jún. 4. 22:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%

Jaj te #9... nagyon vártalak. Vártam, hogy valaki levezesse rajtam a frusztrációját.


Sokat tudhatsz rólunk és az életünkről.


Remélhetőleg meg volt a napi levezetésed, most már mehetsz ;)

2018. jún. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
95%

"Ezek az apák nem titeket féltenek hanem a gyereküket. Amit én meg is értek"


Szomorú, ha egy felnőtt férfi korlátozza az egyébként teljesen egészséges és nem mellesleg teljesen cselekvőképes feleségét, "féltem a gyerekem" címszóval!

Az is szomorú, ha csak a gyereket félti, a feleségét meg nem.

Én amondó vagyok, hogy minden terhes nő el tudja döteni, mit bír és mit nem,nincs szükség gyámra, aki megrendszabályozza!

2018. jún. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%

Ja, igen utolsó. Tehát az apa az fogja be a száját (hiába ő az apja a gyereknek), és neki ne legyen semmi beleszólása a terhességbe, csak mert nem az ő hasában növekszik a gyereke?

Az én férjem ha azt kérné, ne igyak a terhességem alatt akkor nem innék. Ha azt kérné hogy ne dolgozzak már pl 30 héten felül akkor nem dolgoznék. Örülnék neki, hogy érdekli a gyereke is és a felesége is. Én meg amondó vagyok, hogy egy férfi is beleszólhat abba a 9 hónapba, nem csak a nő. De ki így, ki úgy

2018. jún. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
39%

#13 akkor már értem hol csúszott el a kettőnk kommunikációja.


Te arról beszélsz, hogy a férjed megkér valamire, én meg arról, hogy a párom megpróbált megtiltani dolgokat.

A kettő között óriási a különbség.


Tudod nem beteg vagyok, hanem állapotos és hidd el, attól hogy h.lye tyúknak neveztél még fel tudom mérni mondjuk a munkám veszélyeit és ötször jobban oda figyelek mint máskor, hogy ne történjen baj és a főnökeimmel is le van beszélve minden. Hova oszthatnak be, hova nem. És hogy bármikor bedobhatom a törülközőt.


És bármennyire is szeretem a párom, nem ő fogja nekem utasításba adni, hogy meddig dolgozhatok. Én ezt érezni és tudni fogom. Természetesen kizárólag addig csinálom, míg nem érzem tehernek a munkám.


De persze beleszólhat a párom is bizonyos dolgokba, na de azért mégis csak az én testem és tudom mit bírok és mit nem.

2018. jún. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%

13.te is ritka házisárkány kategória


Egy dolog valamire megkérni, és egy másik valamit megtiltani! Jó reggelt, mucika!

Higgadjál le, és próbálj meg két mondatot értelmezni, már ha sikerül!

2018. jún. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
21%

Helo, helo!! Alljatok mar le!! Az en ferjem sem enged dolgozni a gyerek 2 eves koraig, ha atveszik a keszenlethez es tobb lesz a fizetes, akkor pedig 3 eves koraig. En orulok neki, ilyen alkalom nem lesz sokaig!

Szerintem orulj neki, kerdezo, ha megszuletik a baba, nem fogsz unatkozni. Nekem egy eves es abszolut nem unatkozok. Most voltunk kint megetetni pici, 4 hetes kutyankat akit az anyja mar nem akar. Kapott felforralt es lehutott tejet es 1 adagolo kanal tapszert. Utana lefurdettem a lanyunkat, evett o is es most alszik reggel 6ig. Mi mindig ekkor kelunk. En meg ruhat fogok hajtogatni es teregetni, felmosni aztan annyi. Ja meg adok enni az anya kutyanak.

En elvegeztem egy okj kepzest. Terhesen kezdtem es most majusban lett vege. Azota filmezek estenkent, most mnekem is nyari szunet van. Osztol fogok nyelvet tanulni online.

Holnap jon baratnom es iszogatni fogunk mivel nekem mar nem kel ejjel.

Jo lenne el is menni valahova, de ez csak jovo honapban lesz (es emiatt ne pontozzatok le, mert mi a ferjemmel 1 eve nem voltunk sehol) es elmegyunk Bogacsra mulatni baratokkal.

Amugy estenkent szoktam olvasni is blogokat, kormot festeni, facebookozni, megtervezni a kovetkezo heti menut, a kertben locsolni stb..

😄

2018. jún. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!