Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beteg babát meg kell szülnöm?

Beteg babát meg kell szülnöm?

Figyelt kérdés

Kiderült most a 12hetes genetikai ultrahangon hogy 99%ra beteg a babám

Jövőhéten ujabb vizsgálat ahol 100%osan tudni fogom..

A kérdésem az lenne ilyenkor hogyan tovább meg kell szülnöm a babámat? Vagy beteg baba esetében elvégzik mütétileg? Es ha igen akkor hányadik héten kell hogyan zajlik?

Aki átesett rajta segitene?


2018. jún. 8. 21:37
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
79%

18# 19#

Nem szégyenled magad, hogy a kérdezőt egy beteg gyerekre akarod rábeszélni? Gondolkozz már! Ép eszű ember nem vállal tudatosan beteg gyereket!

2018. jún. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nem az arcdeformitas a probléma egy Down szindrómásnal. Az se kétséges, hogy sok szeretetet tudnak adni. De: a downnal súlyos szívbetegség is járhat és soha az életben nem lesz képes önálló életet élni, önmagát ellátni. Azh emberek 99% azért vállal gyereket, hogy abból felnőttet, a társadalom hasznos tagját neveljen. Egy down szindrómás csak a kora miatt felnott és a társadalom segítségére szorul amíg el. Ha van lehetőség dönteni, akkor dönteni kell, mégpedig ebben a helyzetben bizony önzően: a szülőpar az egyetlen, akinek joga van eldönteni, akar e fogyatékos gyereket , aki sosem lesz normális és egy életre segítségre szorul
2018. jún. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Kaptam elég csunya üzeneteket es sajnálom ha valakit megbántok de ha kiderül 100%osan hogy beteg a babám nem tartom meg!!! Nem akarok ilyen életet senkinek sem!

És itéljetek el de nem egészséges dolog megszülni egy dawn os babát milyen elete lesz úgy higy látja a többi normális embert?

Tisztelem aki ilyen babát nevel de nekem ez nem menne sajnálom.

Es miert is nézzem meg a videót? Ez semmin nem változtat!

Aki tud vállaljon beteg babát én nem tudok vállalni sem a pénzem sem az időm sem semmim nem engedi meg ja és végképp a türelmem a karrierem a férjem az édesanyám senki.

Én nem azért tanultam eddig hogy most ide jussak es nem azért dolgoztam hogy egy beteg babát ápoljak mig élek.

Mindeni döntse el maga!

100000000kérdés ez..

Nehéz

Ha nem lenne sulyos beteg megtartanam ebben biztos vagyok!

De ez nem igy mukodik

Az meg hogy megszuljem a beteg babamat es masnak adjam aki tudja nevelni? Az mire jo? Az az én gyermekem nem másé nem a neveléssel van itt a gond hogy nem tudnám nevelni hanem 100másik dologrol.

De most az első cél hogy kideruljon beteg e a babám.

Ma megyek el egy masik orvoshoz remelem jo hireket kapok

Ja es szerintetek ha kiderul hogy beteg a baba az orvos miert kuld el a tovabbi vizsgalatokra es mondja hogy anyuka ezt a babát el kell venni...mert tudja hogy a beteg babakat nem szabad vilagra hozni

De mindegy

Elnezest a stilusom miatt de ertheto hogy nagyon ideges vagyok a várakozás miatt

Jelentkezem ma ! 16orakor megyek az orvoshoz ez csak egy sima ultrahang lehet az orvos valamit nagyon felrenezett

Egy nagyon neves orvoshoz megyek nagyon sok reménnyel bizom hogy egeszseges a babám es az orvos tevedett

Szoritsatok hogy igy legyen

2018. jún. 12. 11:44
 24/28 anonim ***** válasza:
Szorítok, hogy csak tévedés legyen!
2018. jún. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

3genetikus is megvizsgált 80%hogy ez a baba nagyon beteg

5%hogy egeszseges

Sokan kondtak a mai napon es mind profi orvosok hogy ezt a babat el kell venni

Ma befekudtem 19orakor reggel lesz a mutet

2018. jún. 12. 19:48
 26/28 anonim ***** válasza:

Prenát vagy CVS-t akkor nem is csináltatsz?


Nagyon sajnálom kérdező! Sok erőt kívánok!

2018. jún. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező! Hogy vagy?
2018. jún. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Eleted talán legnehezebb döntését hoztad meg. Ilyen kilátásokkal en se döntöttem volna másképp. Gyors gyógyulást kívánok!
2018. jún. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!