Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki nem hányt a terhesség...

Van aki nem hányt a terhesség alatt és szépként élte meg a várandósságot?

Figyelt kérdés
2018. jún. 8. 23:31
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem volt csak nott a hasam. Most is ez van.
2018. jún. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Én


Egyszer hánytam, de nem a terhességtől, és egy napig volt hasmenésem.. Nem a terhessegtől.



Semmi klasszikus rossz terhestünetem nem volt..


Jó terhestünetem se sok..


A derekam estere elfárad..de épp költözünk, úgyhogy nem csodálom, annak ellenére, hogy nem emelek nehezet


38 hkm

2018. jún. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat nekem csak émelygésem volt, 1x sem hánytam. (most vagyok 25 hetes szóval már nem is nagyon fogok szerintem)


Ellenben megkaptam az ólmos fáradtságot, a 3x felfázást, 2x hüvelygyulladást a csomagba. :D (a terhességem elején ezek váltogatták egymást bármit is csináltam)


Viszont most békés kismama vagyok. Nincsenek falásrohamok, úgyhogy tudom tartani a diétát, nincs hangulatingadozás. Egyedül a medencefájdalom kínoz néha (szeméremcsontba sugárzó) de azon a kalcium enyhített amit ajánlott a doki.

Szóval nem kell túlparázni...bár lehet az is sokat segít, hogy még dolgozom és csinálom a napi teendőimet, így nem ekörül forog állandóan az agyam, és nincs időm otthon a terhességemen "agyalni" órákig. (félni, hogy "jaj mi lesz ha...")

2018. jún. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
3. Babámat várom 16 hetes vagyok, egyikkel sem volt semmi bajom. Azt mondják mázlista vagyok☺
2018. jún. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Sosem hánytam vagy voltam rosszul a terhességem alatt, nem vizesedtem meg semmilyen szenvedésem nem volt egyáltalán és a hasam is picike volt. Álomterhességem volt fogalmazhatnék úgyis, egyáltalán nem volt “teher”.
2018. jún. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

1.2.3. Terhességemnél semmi bajom nem volt.

Az elejétől a végéig nem is éreztem tehernem.

37 hetesen szobát festettem,nagy takarítás stb.

Aztán most várom a 4.et.

Na ő vele már más a helyzet.

15 hetes koromig nagyon erős hányinger még éjszaka is.

Émelygés.mindenem fáj azóta is.

24ből 20at aludnék.

De ha lehet ilyet mondani "élvezem" mert már most imádom.

Boldog baba várást!

20 hetes.

2018. jún. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nem volt választásom, hogy akarok-e hányni vagy sem, így kénytelen voltam tűrni. Az első két alkalom megviselt: megijedtem, remegtem, de azután már mindegy volt. Most meg már egyenesen úgy vagyok, hogy inkább hányjam ki azt ami gyötör, mintsem egész nap rosszul legyek.
2018. jún. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Koszonom a sok biztató kommentet :) szívesen varom meg a tapasztalatokat, hogy esetleg az emelygest mivel csillapítottáktok :)
2018. jún. 9. 08:58
 19/30 anonim ***** válasza:
Én rengeteget hánytam, fogytam is egy csomót, 3 hónapot végig feküdtem. DE ennek ellenére rendkívül boldog voltam. Most már jól vagyok, és hihetetlenül boldognak élem meg ezt az időszakot. Azt kell tudatosítani magadban, hogy minden "rossz" azért történik, mert egy kis csoda alakul benned. Boldog babavárást, kívánom, hogy könnyű legyen.
2018. jún. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Semmi bajom nem volt 41 hét alatt és egyelőre a másodikkal sem (8 hetes). 😊
2018. jún. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!