Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki nem hányt a terhesség...

Van aki nem hányt a terhesség alatt és szépként élte meg a várandósságot?

Figyelt kérdés
2018. jún. 8. 23:31
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Nagyon orulok hogy sok kismama nem szenvedett úgy mondd a 9honap alatt. Azt megtudjatok mondani mikor volt a legelső tünet hány hetesen és mi volt az?:)
2018. jún. 9. 09:46
 22/30 anonim ***** válasza:
73%
14 hetesen nőni kezdett a hasam. Nekem ennyi volt. 😂
2018. jún. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
A legtöbb terhes nő nem hány semmit, én a 6. héttől hánytam a 36. hétig, akkor kivették a kislányomat és végre mindketten tudtunk enni. Azt mondták, hogy a vészes terhességi hányásosok sem hánynak ennyi ideig, mint én, sőt ahogy elnéztem nem is nagyon találkoztak ilyennel, pedig a nőgyógyászomnak 40 éves tapasztalata van.
2018. jún. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
65%
Sokáig hánytam, akkor múlt el, amikor a gyomorégés felváltotta. Az sokkal rosszabb volt. Csillapítani a hányingert csak hányással tudtam. A gyomorégés ellen viszont semmit sem lehetett tenni. Erre jött a vizesedés, főleg a bokám lábfejem, és a kezem környékén. Ennek ellenére, szépként éltem meg, én szerettem kismama lenni.
2018. jún. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Nekem most volt egy pont. Kisetaltam a boltba és a pékség előtt rosszul lettem pár percre. Nagyon rossz volt és ezektől tartok leginkább
2018. jún. 9. 11:07
 26/30 anonim ***** válasza:
Én egyszer hánytam,de mindig a közelében voltam,hogy újra bekövetkezik. A gyomorsav az elejétől a végéig tartott meg a hányinger. Nem kellemes túl lehet élni. Nekem a járművek és a kávé szag tett be attól voltam ki. De sokan meg sem érzik nincs különösebb tünet.
2018. jún. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
88%
Életem legszebb időszaka volt, mind a 4 alkalommal. 😊 Soha egy rosszullét, fájdalom, gyengeség, semmi.
2018. jún. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Dejo annak akinek semmi nem volt :) remelem hogy nekem is ilyen lesz, bár ma egyszer mar volt egy 5perces rosszullét . Nem en pontozok le senkit, tőlem megy a zöld Mancs .
2018. jún. 9. 15:53
 29/30 anonim ***** válasza:
Egyszer sem voltam rosszul. 32 hetes vagyok
2018. jún. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Csodálatos hogy ti már ott tartotok *.*
2018. jún. 9. 22:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!