Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesvitamin probléma! Van...

Terhesvitamin probléma! Van összefüggés? Másra nem tudok gondolni.

Figyelt kérdés

2 napja szedem a Jutavit magzatvédő vitamint,10 hetes babás vagyok, tegnap ebédkor az első szemet délben bevettem.

Ettől, nem ettől elkezdtem vérezni 5 óra körül sürgősségi stb nem tudják mitől alakult ki, bármitől lehet,de hematóma a petezsák alsó részén...

Hazajöttem, este még hőemelkedés. Vérzés elmúlt. Ma egész nap fekszek pihenek vérzés nincs szedem a Rutascorbint, 3x2 magne b6ot, minden ok.

Jön a dél, az ebéd idő, Jutavitet megint bevettem egyet.

Fekszek továbbra is egész nap vér sehol.

5 óra körül megyek pisilni, megint vérzek ugyanakkor kezdte el mint tegnap!!!

Mondom ezt nem hiszem el.

Semmit az égvilágon nem változtattam az életemen azon kívül hogy elkezdtem szedni ezt a terhesvitamint.

Tudom igen abszurd...

Viszont fém érzékeny vagyok, és ebbe mindenféle fém van.

Nem tudok másra gondolni..

Már megőrülök teljesen.

De eddig semmi bajom nem volt!!

2 napja szedem 2 napja vérzek.

Mi a véleményetek lehet benne valami igazság?

Nem sok minden infót találtam mások által a Jutavitről.

Hátha van itt valaki akinek sajnos volt vele rossz tapasztalata.


2018. jún. 16. 19:30
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
46%

Érdekes, mert barátnőm is azt mondta, hogy barnázott amikor terhesvitamint ivott. 3 napig szedte, mindháromszor jelentkezett nála folyás, utána abbahagyta és többé nem barnázott. Azt nem tudom, hogy van- e valami összefüggés a vitamin és a barnázás között, de ő jobbnak látta nem szedni a bogyókat.

Nekem nem volt semmi bajom a terhesvitamintól.

2018. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is volt hematómám. Hetekig vérezgettem. Nem volt igazi vérzés.. néha barnás enyhe folyás, máskor meg csak pisilés után a wc papíron láttam halvány rózsaszínes valamit. Volt hogy napokig semmi nem volt, aztán újra.

Sőt később volt két nap mikor jó sok friss vér jött belőlem. Kész, ott már teljesen remény vesztett voltam.


De nekem/nekünk szerencsénk volt, kb másfél hét rutascorbin után elmúlt. Most már 13 hetes a kis magzatom :)


De nem hinném, hogy összefüggésben van a vérzésed a vitaminnal. De ha megnyugtat akkor ne szedd. Egyél változatosan és akkor meg is lesz a vitamin beviteled.

2018. jún. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
45%

Nem vagyunk egyformák, ami nem velünk történik és elsőre irreális attól lehet még alapja. Nekem is olyan problémám van a teherbeeséssel/megtartással ami 10e nőből 1 nek...tehát akkor az a 9999 nő aki nem küzd ezzel aszerint ezt beképzelem? Én nem tudom h mennyi a tényleges összefüggés a kérdező vérzésével és a vitaminnal, nekem is inkább véletlen egybeesésnek tűnik, de ettől független képes vagyok nem itélkezni és esetleg vele gondolkozni.

2es voltam.

2018. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
53%

Nekem is volt hematomám, de nem ezt a vitamint szedtem akkor, később szedtem jutaviteset, de akkor nem véreztem.

Nekem is 2 nap délután volt vérzés hematománál, ez inkább a mozgástól volt.


Sokat pihenj, csak wc-zni kelj fel az ágyból míg nem múlik a vérzés. Hidd el rendbe fogsz jönni, nem lesz gond.

2018. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a normális válaszokat!

Holnap nem veszem be, kíváncsi leszek.

Jo lenne ha azt jelentené hogy ürülne.

De viszont elkezdek úgy görcsölni vérzés előtt mintha megjött volna, miután beszedtem azt a vitamint.

Addig meg semmi de semmi bajom nem volt.

Fájdogált a hasam alja éreztem húzódnak a szalagok, de 2 napja mint mondtam teljesen menstruációs görcsök jelentkeztek hőemelkedéssel. Utána meg jött a rózsaszínes vér. És csak annyi. Se éjszaka utána, se másnap, csak bevétel után pontosan 3 órával.

2018. jún. 16. 22:05
 16/41 anonim ***** válasza:
87%
Sztem holt biztos, hogy vitamin..(!!)nem tud ilyet.
2018. jún. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 babyboom567 ***** válasza:
54%
Semmi köze a vitaminnak a vérzésedhez,viszont mivel fémallergiád van, ebbe meg azt mondod van olyan akkor NE SZEDD. Szedjél gyógyszertári folsavat.
2018. jún. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

Titán dioxid a bevonat. Arra allergiás vagyok, de sok gyógyszernek az a bevonata, eddig nemm okozott problémát.

Molibdén van benne, amiről eddig sosem hallottam de utána olvastam és a titán,a kobal és nikkelhez tartozó fém, én meg pont erre a 3 ra vagyok allergiás, akkor esélyes hogy a molibdénre is csak azt épp nem nézték allergia vizsgálaton...

Nem veszem be és kíváncsi leszek fogok e vérezni.

2018. jún. 17. 09:05
 19/41 anonim ***** válasza:
50%
Hasznosat nem tudok írni, de kérlek írd meg mi volt!
2018. jún. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
59%
#18 azt vágod, hogy ezekre amúgy a szervezetednek szüksége van?
2018. jún. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!