Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesvitamin probléma! Van...

Terhesvitamin probléma! Van összefüggés? Másra nem tudok gondolni.

Figyelt kérdés

2 napja szedem a Jutavit magzatvédő vitamint,10 hetes babás vagyok, tegnap ebédkor az első szemet délben bevettem.

Ettől, nem ettől elkezdtem vérezni 5 óra körül sürgősségi stb nem tudják mitől alakult ki, bármitől lehet,de hematóma a petezsák alsó részén...

Hazajöttem, este még hőemelkedés. Vérzés elmúlt. Ma egész nap fekszek pihenek vérzés nincs szedem a Rutascorbint, 3x2 magne b6ot, minden ok.

Jön a dél, az ebéd idő, Jutavitet megint bevettem egyet.

Fekszek továbbra is egész nap vér sehol.

5 óra körül megyek pisilni, megint vérzek ugyanakkor kezdte el mint tegnap!!!

Mondom ezt nem hiszem el.

Semmit az égvilágon nem változtattam az életemen azon kívül hogy elkezdtem szedni ezt a terhesvitamint.

Tudom igen abszurd...

Viszont fém érzékeny vagyok, és ebbe mindenféle fém van.

Nem tudok másra gondolni..

Már megőrülök teljesen.

De eddig semmi bajom nem volt!!

2 napja szedem 2 napja vérzek.

Mi a véleményetek lehet benne valami igazság?

Nem sok minden infót találtam mások által a Jutavitről.

Hátha van itt valaki akinek sajnos volt vele rossz tapasztalata.


2018. jún. 16. 19:30
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Látom töröltetve lett a hozzászólásom. Nem szép dolog félrevezetni a gyakori kérdéseket olvasókat. Azt írod, hogy papírod van róla, hogyha tovább szeded a vitamint elvetélsz, de nem adsz rá választ, miért nem? Melyik összetevőjére vagy allergiás? Mi áll a papírodon?
2018. júl. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!