Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesvitamin probléma! Van...

Terhesvitamin probléma! Van összefüggés? Másra nem tudok gondolni.

Figyelt kérdés

2 napja szedem a Jutavit magzatvédő vitamint,10 hetes babás vagyok, tegnap ebédkor az első szemet délben bevettem.

Ettől, nem ettől elkezdtem vérezni 5 óra körül sürgősségi stb nem tudják mitől alakult ki, bármitől lehet,de hematóma a petezsák alsó részén...

Hazajöttem, este még hőemelkedés. Vérzés elmúlt. Ma egész nap fekszek pihenek vérzés nincs szedem a Rutascorbint, 3x2 magne b6ot, minden ok.

Jön a dél, az ebéd idő, Jutavitet megint bevettem egyet.

Fekszek továbbra is egész nap vér sehol.

5 óra körül megyek pisilni, megint vérzek ugyanakkor kezdte el mint tegnap!!!

Mondom ezt nem hiszem el.

Semmit az égvilágon nem változtattam az életemen azon kívül hogy elkezdtem szedni ezt a terhesvitamint.

Tudom igen abszurd...

Viszont fém érzékeny vagyok, és ebbe mindenféle fém van.

Nem tudok másra gondolni..

Már megőrülök teljesen.

De eddig semmi bajom nem volt!!

2 napja szedem 2 napja vérzek.

Mi a véleményetek lehet benne valami igazság?

Nem sok minden infót találtam mások által a Jutavitről.

Hátha van itt valaki akinek sajnos volt vele rossz tapasztalata.


2018. jún. 16. 19:30
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Nem az orvosom elküldött allergia vizsgálatra aminek holnap lesz meg az eredménye, és azt mondta hogy van akinek ettől a vitamintól ömlött az orrából a vér....
2018. jún. 18. 14:54
 32/41 anonim ***** válasza:
84%
De maga a hematóma nem keletkezhet ettől. Attól függetlenül az ott van és vigyázni kell vele.
2018. jún. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
80%
Kerdezo: a heamatóma nem 1-2 nap alakul ki...
2018. jún. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
2 hete nehéz fizikai munkát végeztem. Fel is mondtam nem bírtam. Lehet akkor alakult ki akkor....
2018. jún. 18. 22:55
 35/41 anonim ***** válasza:
71%
Mi lett a vizsgálat eredménye? Hematóma csökkent?
2018. jún. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván nem a vitamin volt a ludas....
2018. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
A Jutavit egyik összetevőjére vagyok allergiás, az okozta a bevérzést,ha tovább szedtem volna vetélést okozott volna, papírom is van róla.
2018. jún. 22. 23:13
 38/41 A kérdező kommentje:
Kedves okoska utolsó, de.....
2018. jún. 22. 23:14
 39/41 anonim ***** válasza:
84%
Melyik összetevőjére? Pontosan mi van a papíron? Nem tudnád belinkelni? Kíváncsi vagyok.
2018. jún. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
72%
Én is kíváncsi lennék a leletedre. Ha a vitamintól volt a bevérzés akkor a szervezetedben bárhol lehet ilyen hematóma gondolom, nemcsak a méhedben. Nem tudnád betenni a képét személyes adatok nélkül?
2018. jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!