Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesvitamin probléma! Van...

Terhesvitamin probléma! Van összefüggés? Másra nem tudok gondolni.

Figyelt kérdés

2 napja szedem a Jutavit magzatvédő vitamint,10 hetes babás vagyok, tegnap ebédkor az első szemet délben bevettem.

Ettől, nem ettől elkezdtem vérezni 5 óra körül sürgősségi stb nem tudják mitől alakult ki, bármitől lehet,de hematóma a petezsák alsó részén...

Hazajöttem, este még hőemelkedés. Vérzés elmúlt. Ma egész nap fekszek pihenek vérzés nincs szedem a Rutascorbint, 3x2 magne b6ot, minden ok.

Jön a dél, az ebéd idő, Jutavitet megint bevettem egyet.

Fekszek továbbra is egész nap vér sehol.

5 óra körül megyek pisilni, megint vérzek ugyanakkor kezdte el mint tegnap!!!

Mondom ezt nem hiszem el.

Semmit az égvilágon nem változtattam az életemen azon kívül hogy elkezdtem szedni ezt a terhesvitamint.

Tudom igen abszurd...

Viszont fém érzékeny vagyok, és ebbe mindenféle fém van.

Nem tudok másra gondolni..

Már megőrülök teljesen.

De eddig semmi bajom nem volt!!

2 napja szedem 2 napja vérzek.

Mi a véleményetek lehet benne valami igazság?

Nem sok minden infót találtam mások által a Jutavitről.

Hátha van itt valaki akinek sajnos volt vele rossz tapasztalata.


2018. jún. 16. 19:30
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

Megírom mindenképp!


Vágom... De mit csináljak ha van amit nem bír a szervezetem?

Hiába olvasom én el előtte mi van benne, van amelyik jó van amelyik nem.

A Biotechnek egyszer megvettem az egyik termékét, bevettem, másnap úgy keltem fel, hogy úgy nézett ki a szám mint Geronazzo Máriának.. Ott sem sikerült rajönnöm melyik összetevője volt a bűnös. Mert abba spec nem is volt fém.

Nem is tudom milyen allergia tesztre kellene mennem ami kimutat mindent ami csak van allergiám.

2018. jún. 17. 12:01
 22/41 anonim ***** válasza:
41%
Kérdező: Pharmekal multitvitamin? Azon nincs ilyen szar műbevonat, csupa természetes anyag.
2018. jún. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

Nem hallottam am még róla de utána nézek köszi.


Jelentem vér sehol... A hasam se görcsöl egyáltalán!

Azt nem tudom be merném e vállalni hogy holnap beveszem és megnézem lesz e.

2018. jún. 17. 18:21
 24/41 anonim ***** válasza:
89%
Semmi köze nincsen a vérzésnek a vitaminhoz? Miért lenne hematómád egy vitamintól? Ne haragudj, de ez iszonyú butaság.
2018. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
85%
Ha lepontoztok akkor is ez az igazság! Egy vérömlenyt nem tud okozni egy vitamin!!!! Hogyan?????
2018. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

Most te erre vagy rá izgulva?

Ez egy anonim oldal a kutyát nem érdekli... Nyugodtan tedd ki, hidegen hagy.

Aki bunkó megérdemli.

2018. jún. 18. 14:03
 27/41 anonim ***** válasza:
72%
Segítettem, mert az allergia nem okoz vérömlényt, orvos vagyok, ahogyan válaszoltam is Neked. Az más kérdés, hogy nem azt a választ kaptad, amit olvasni szeretnél. Hematóma az első trimszterben gyakran előfordul. Pihenj sokat és ne ideskedj, az nem tesz jót!
2018. jún. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

Igen, nyilván segítettél, akkor mivel magyarázod meg hogy semmi bajom nem volt, amikor elkezdtem szedni a Jutavitet, rá 3 órára bevéreztem, másnap megint bevettem rá ISMÉT 3 órára elkezdtem vérezni, tegnap nem vettem be, azóta sinca semmilyen vérzésem???

Nyilván valamelyik összetevője okozta a vérzést, hiába is mondod hogy ez nem létezik, mi mással lehet megmagyarázni?????

2018. jún. 18. 14:40
 29/41 A kérdező kommentje:

Arról ne is beszéljünk hogy szabályos menstruációs fájdalmaim lettek és vizes folyásom a krémesből ami eddig végig kísért majd átváltott vérré!

Ma meg reggeltől ismét krémes már hála Istennek!!!

2018. jún. 18. 14:44
 30/41 anonim ***** válasza:
78%
Bevetted a vitamint és 3 órára rá keletkezett egy hematóma a méhedben, szerinted ez biológiailag lehetséges? Képtelenség!! Véletlen egybeesés, hogy utána kezdtél vérezni, az a hematóma már ott volt egy ideje. Orvosod is gondolom mondta, hogy képtelenség, hogy attól legyen.
2018. jún. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!