Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párotoknak hogyan jelentetté...

A párotoknak hogyan jelentettétek be, hogy kisbabát vártok?

Figyelt kérdés
Minden kreatív ötlet érdekel.:) Tavaly óta vagyunk házasok, júliusban lesz egy éve, de már 8 éve együtt vagyunk. Mindig is szerettünk volna gyereket, csak voltak problémák, az orvosok sem sok esélyt adtak nekem. A minap próbáltam meglepni egy romantikus, gyertyafényes vacsorával, ott szerettem volna elmondani, csak fáradt is volt, de végül közös zuhany lett a vége, a lényeg, hogy nem volt így alkalmam. Neten is olvastam pár dolgot már, de érdekelne a személyes tapasztalatotok.:)

2018. jún. 18. 00:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Évek óta vágytok a babára, te meg napok óta tudod, h terhes vagy és nem mondtad el? Én estig alig bírtam ki, csak mibdenképp személyesen akartam (6 évet vártunk a nagyra)...


Egyébként én ruharendelést állítottam össze éppen neten és mielőtt elküldtem, megmutattam a férjemnek, hogy jók lesznek-e szerinte ezek a ruhák. Csupa kismamaruha volt. 😊

2018. jún. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok, szerintem nem érdemes túlkomplikálni.

Feleségem szerintem amikor megtudta (teszt), akkor délután nagy örömmel elmondta, mikor hazaértem.

A másodikat nem vártuk, előtte egy ideje kérdezgetett, hogy mit szólnék hozzá. Mondtam, ha jönne a baba, természetesen örömmel várnám. Aztán erre elmondta.

2018. jún. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Felhívtam és elmondtam. Napokat kellett volna várnom, mire hazajön és személyes lehetett volna.

Plusz én magam meg egy wc ülve tudtam meg... neki miért járna felhajtás? :)


Amúgy meg olyan rizikós az első időszak. Nincs szükség körítésre, mert mi van ha történik valami?

2018. jún. 18. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt nem vártuk, a munkahelyemen teszteltem,ugyhogy este elétettem a tesztet,hogy hogyan tovább..

A másodikat terveztük de azonnal sikerült, ott hétvégén teszteltem, az ajtoban várt.


A harmadik váratott magára, mikor végre késett ő hozott egy tesztet, én pedig a hajnali pisilésnél nem birtam tovább,teszteltem és csak berohantam a háloba a hírrel.


Szoval sok extra nem volt:) de mindnek nagyon örült...

2018. jún. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%

Felhívtam, amikor pozitv lett a teszt.

Egyébként pedig már attól is rosszul éreztem magam, hogy nem együtt teszteltünk, mert az ő gyerekéről is szó van, akire ő is türelmetlenül várt, nem csak én, de úgy látom, van aki ezt önzőbben kezeli.

Elég ronda dolog tőled.

2018. jún. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Hát épeszű nő nem vár ennyit, hanem azonnal szól....
2018. jún. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Ott volt, amikor a tesztet csináltam. Együtt akartuk csinálni az egészet, és szerencsére ment is úgy.:)
2018. jún. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
12%
Omg... Minek ezt így túlkomplikàlni? Ha a párod, nyilván tudja, hogy gyereket csináltok, nem? Akkor nyilván azt is tudja, hogy kb.milyen időközönként kellene menstruálnod! Közös zuhany alkalmával nem sikerül szóra nyitnod a szád, csak álltatok egymás mellett, mint két fa? Annyira azért nem lehetett fáradt, ha közös zuhanyhoz volt kedve...
2018. jún. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Nanemond!!! ***** válasza:
69%
#8 szerinted aldogaltak a zuhany alatt? Nem hiszem! Szerintem akcioba voltak es azert nem mondta!
2018. jún. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%
😂 Én értem a "közös zuhany" esetét, csak azt nem, hogy se elōtte, se utána nem tudott megszólalni?? Közben nyilván tömve a szája, de na, nem beszélgetnek, hogy milyen napod volt drágàm, hogy érzed magad... Stb.
2018. jún. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!