Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párotoknak hogyan jelentetté...

A párotoknak hogyan jelentettétek be, hogy kisbabát vártok?

Figyelt kérdés
Minden kreatív ötlet érdekel.:) Tavaly óta vagyunk házasok, júliusban lesz egy éve, de már 8 éve együtt vagyunk. Mindig is szerettünk volna gyereket, csak voltak problémák, az orvosok sem sok esélyt adtak nekem. A minap próbáltam meglepni egy romantikus, gyertyafényes vacsorával, ott szerettem volna elmondani, csak fáradt is volt, de végül közös zuhany lett a vége, a lényeg, hogy nem volt így alkalmam. Neten is olvastam pár dolgot már, de érdekelne a személyes tapasztalatotok.:)

2018. jún. 18. 00:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%
Az én párom asztalos. Vettem egy cumit, és mondtam neki, hogy véleményt szeretnék kérni tőle bútorügyben. Megkérdeztem tőle, hogy tud e ehhez (elővettem a cumit és mutattam neki) illő bútort csinálni. 😃
2018. jún. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

A segítő jellegű kommenteket köszi, a negatívat nem igazán értem..miért olyan nagy baj, hogy kicsit nagyobb meglepetést szeretnék belőle?! Ronda dolog meg szemétség..összvissz 2 napja tudom, húha...


Az előzőekre 1 kis reakció: zuhanyzós dolog: nem, nem egymás mellett álltunk. Vacsoránál: de, beszélgettünk, viszont csak jobban ismerem, hogyha valami gáz van vagy hasonló és nincs rá alkalom.

2018. jún. 18. 12:11
 13/14 A kérdező kommentje:

Amúgy meg oké, hogy gyerekkel próbálkozunk egy ideje meg a menstruációt tudnia kellene stb.. Nos, nekem nem minden hónapban szokott lenni.. Az okait nem szeretném leírni, de kapcsolódik ahhoz, hogy nem sok esélyt adtak az orvosok sem, pedig 26 vagyok.


De ma mindenképp elmondom neki.

2018. jún. 18. 12:22
 14/14 anonim ***** válasza:
69%

Reggel teszteltem, amikor már dolgozott. Èn vettem egy csörgőt, egy cumit ès a két pozitív teszttel együtt beletettem egy ajándék dobozba. Aztán amikor hazaért a munkából, megvacsoráztunk és amikor a kanapén ülve nézte a TV-t odaadtam neki a dobozt, hogy vettem neki valamit, mert amikor megláttam rögtön ő jutott az eszembe.

Nagyon örült neki, a kis doboz a dolgokkal pedig el van téve, szoktuk nézegetni. Szép emlék. :)


27 hkm

2018. jún. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!