Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Próbálta valaki az alábbiak...

Próbálta valaki az alábbiak közül bármelyik terhesvitamint? Bevált? Melyiket ajánlanátok jó szívvel?

Figyelt kérdés

-Novalac Prenatal

-Biovital Mom&Baby (Egis)

-Jutavit Magzatvédő terhesvitamin

-Pocaklakó (Netamin)

-Tetesept Femi Baby

-Vita-min Plus Mother (Olimp Labs)

-Ovant Baba (Pharmaforte)


A Jutavit terhesvitaminjával szemezek egy ideje, de a leírás szerint sok A-vitamint tartalmaz, ami viszont terhesség alatt nem javasolt (inkább béta-karotin, mert a sok A-vitamin fejlődési rendellenességet okozhat), az Ovant Babában pedig sok a K2-vitamin, ami szintén nem javasolt nagy mennyiségben várandósság alatt, viszont ha valaki ezt szedte és egészséges babája született és alapjáraton elégedett volt vele, akkor tennék egy próbát. Olimp Labs vitaminjáról pedig csak kamuvéleményeket találtam, amiket valószínűleg a forgalmazó és egyéb érdekeltek írtak.


Előző babával is többet kipróbáltam: Pharmaton Matruelle és Ladeevit, mindkettő iszonyat büdös halszagú, sokszor ki is hánytam, váltottam Hipp Natalra, de néhány hét alatt megundorodtam az ízétől. Femibion szuper volt, még a halolaj kapszula sem volt büdös vagy rosszízű, nem böfögtem fel (Ladeevitet, Matruelle-t igen), viszont mivel nem tartalmaz vasat, vérszegény lettem, külön vasat írt fel a nőgyógyászom, szóval hiába a drága vitamin, a vérképem pocsék lett. Most a felkészülési időszakban Gravidával próbálkoztam, de mindig fájt tőle a gyomrom, most pedig étkezés közben is ha beveszem, akkor nagyon émelygek tőle. :( Kérlek írjátok meg, melyik vált be vagy azt is, ha valamelyiket semmiképp sem ajánljátok (rövid indoklással). Köszönöm előre is! :)



2018. jún. 28. 13:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is ingyen kaptam a Biovitalt, de attól még szar. 😂 Das Gesunde Plus A-Z mama a dm-es vitamin neve, 1000 ft a 2 havi adag. 😊
2018. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Dm re még egy szavazat, nekem bevált 2 gyermeknél szedtem, mindig jó volt a vérképem és az ára is szuper! Bátran ajánlom.
2018. jún. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Akkor szombat délelőtt megyek a DM-be. :D Most rákerestem és sokan dicsérik, 1000 Ft-ért simán megéri. Basszus, 2 havi adag szinte ingyen és ha be is válik, akkor nem váltok. Köszönöm a tippet!
2018. jún. 28. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!