Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is voltatok úgy hogy...

Ti is voltatok úgy hogy csalódottak, szomorúak voltatok amiatt, mert kiderült nem olyan nemű a gyerek amit szeretettek volna?

Figyelt kérdés

Tudom az anyák sokszor szégyellik ezt az érzést, mint ahogy minden mást ami nem a társadalmi elvárt normáknak megfelel,de létező dolog és azt gondolom ítélkezni nem kellene. Ilyen például a szülés utáni depresszió. Ezt úgy zárójelben.


Szóval én most rossznak érzem magam, mert kiderült fiam lesz és nem lányom. Egész életemben mindig kislányt képzeltem el, akivel barátnők leszünk stb., csupa pozití dolog. Ahogy megtudtam hogy fiút várok már lankadt a lelkesedésem és rossz érzés. Csak azt tudom elképzelni, hogy focizni jár, agresszívabb lesz mint ahogy sokszor a lányok, olyan dolgok fogják lehet érdekelni amiről nem tudok vele úgy beszélgetni.



2018. júl. 4. 09:27
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam ,csak fordítva ! Fiút szerettem volna . Belul kissé depis lettem ,mikor egyre biztosabban mondták ,hogy lány ... a végére meg ,amitol rettegtem, nem fordult be ,és programozott császárt írtak ki....

Itt már elkapott a bőgésroham .... 😏

Teljesen magam alatt voltam ,hogy mégcsak apás szulés sem lehet...

Aztán vegulis apára tették szulés után ...

Amint megpillantottam ,és amint eloszor szopizott ,azonnali szerelem lett !!!!

Szántam bántam magam ,amiért csalódott voltam a neme miatt !!!!

2018. júl. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Elsőre lányt akartam. Fiú lett... hát mondhatjuk hogy csalódtam... jobban szerettem volna lányt. Viszont el is múlt mikor az első 4d ultrahangon megláttam a pofiját! Sokkal jobb vele a kapcsolstom mint a környezetünkben lévő lányos annyáknál! A másodikat várom, nemrég derült ki hogy lány! Először hihetetlenül boldog voltam, aztán elkezdtem aggódni milyen lesz, olyan mások mint a fiúk...

kb 2 hét után megint csak nem érdekel hogy fiú vagy lány, csak hálát érzek hogy hogy itt vagyok, egészségesek a gyerekek és megadatott hogy 2 gyerek anyukája lehetek!!!!

Hidd el, amit a kezedben tartod semmi sem fog érdekelni, csak az hogy Ő ott van, egészséges és teljes lett az életed!!!

2018. júl. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
23-as vagyok. Hát, fiam lesz. Körülbelül 10 másodpercig voltam döbbent, aztán vigyorogtam, mint aki erre vágyott mindig is :D És hazafelé vettem egy fiús babacipőt :D Csalódottságot nem éreztem egy percig sem. Igaz, nekem már van egy lányom is. Furcsa a gondolat, hogy most kisfiam lesz, de örülök neki :)
2018. júl. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
22.es vagyok. Hát sikerült harmadjára is fiút összehoznunk. :) egy kicsit csalódott voltam eleinte, de hamar túltettem rajta magam. Már 1 éves a kisfiam. Szerintem ettől jobban már nem lehet szeretni senkit és semmit, mint ahogyan én szeretem őt. Bearanyozza mindannyiunk életét. Szoktam is mondani. Isten, jobban tudta, hogy mit akarok, mint én magam. :) szoktam gondolkozni még ha esetleg 4.et bevállalok lehet lány lenne. Nem tudom. H esetleg lesz negyedik, majd megírom azt is.
2020. márc. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!