Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek megoszthatom,...

Szerintetek megoszthatom, hogy babát várok? Az apjától félek, elhagyott és nem is akarja, hogy megtudják hogy gyereke lesz, de nekem elegem van a titkolózásból és én nem szégyenlem a babámat.

Figyelt kérdés

2018. júl. 7. 08:26
1 2
 11/11 aurora0724 válasza:
66%

Szia! Ha úgy érzed, hogy igen megszeretnéd osztani ezt az örömhírt, akkor miért ne? Nem azt mondom, hogy most 65 képet posztolj a pocakodról, hanem egy ultrahangos kép szerintem bőven elég. Nem kell tulzásba vinni, persze, csak ha TE szeretnéd.

Mondjuk még én is várnék vele, viszont nem mindenki egyformán kezeli az örömhíreket és ha úgy érzed, hogy itt az ideje, akkor csak rajta! És gratulálok, hisz egy igazi csoda növekszik benned! :)

2018. júl. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!