Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nihil lustaság vagyok a...

Nihil lustaság vagyok a tesóim szemében mert veszélyeztetett terhesen nem akarok leérettségizni majd a szülőszobából?

Figyelt kérdés

Kicsit kezdek kikészülni.

Nem hagy békén bátyám mert mióta veszélyeztetett vagyok azóta irónikusan direkt ezt a szót használja rám és ugye most én nem dolgozok.

Életkori adottságaimból kifoylólag nem lesz gyedem.Mivel 20 évesen sehogysincs meg a 365 nap munkaviszony szülésig.

Nagyon zavarja őket hogy én itthon vagyok nővéremmel együtt

.

mert hogy nem igaz hogy nem tudtam elmenni dolgozni és most 9 hónapig semmit se csinálok.

és az is zavarja bátyám hogy nem csináltam meg az érettségit.

És bátyókám aki lebujba jár

alkoloholizál és sorolhatnám és mamám összes pénzét elkérte külföldi karrierjére azzal támad engem hogy én miért nem bírom ezalatt a kemény hátralévő három hónap alatt lerakni az érettségit

hozzáteszem hogy októberbe szülök

bátyám elvárja tőlem hogy a szülőszobáról majdan újszülött csecsemő mellett rakjam le az érettségit....

vagy levelezőn és amúgy is a gyereknevelés az nem munka az egy semmi

Folyamatosan kigúnyol hogy majd ha nő lenne ő is így felcsináltatta volna magát mert így semmit nem kell majd csinálnom..

mert egy csecsemő számára nem feladat és ő a bulizó alkoholos azt mondja nekem hogy nihil vagyok...


2018. júl. 11. 18:12
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem páromat is ellenem úszítja ..
2018. júl. 11. 18:13
 2/33 anonim ***** válasza:
94%
Hát ne haragudj de 20 éves korodra beleférhetett volna egy érettségi, vagy ha nem tanultál akkor 1 èv munka. Mit csináltál eddig? Bocs de igy látatlanban is az jön le hogy se tanulni se dolgozni nem akarsz...
2018. júl. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Ami a legjobban idegesít hogy a bátyám sem szent vígan még büszkén hangoztatja hogy luxusqrvákkal volt stb...

és ő hív nihilnek..

2018. júl. 11. 18:18
 4/33 anonim ***** válasza:
94%

Fura csalad👅

Ujabb kamu?

2018. júl. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Érettségidnek már lenni kellene vagy legalább egy szakmádnak, amiben dolgozhattál volna már. Ha olyan a bátyád, amilyennek leírtad miért adsz a véleményére? Ő tart el, hogy beleszól? A nővéred is terhes, hogy otthon van?
2018. júl. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
96%
Miért foglalkozol azzal h ki milyen v mit mond? 20 évesen érettségi a minimum elvárható, de ha nem is tanulsz tovább akkor azóta 2 év munkaviszonyod lehetne! Mit csináltál eddig? Gyereket nevelni, 25e gyesből nem lehet...utána is mindig lesz kifogás..mert gyerek mellett majd nem tudsz tanulni...ha ovis lesz 23 évesen ülsz be érettségizni?
2018. júl. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Szép család. A bátyus látens alkoholista, a kérdező segélyre, az állam támogatására szül. Van valaki nálatok egyáltalán aki dolgozik?
2018. júl. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
95%
Persze, hogy újabb kamu :D
2018. júl. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
56%

20 éves koromra volt egy érettségim, fősulira jártam levelezőn, volt egy nyelvvizsgám, meg 4 év munkaviszonyom..

Oke nem ez a jellemző, de azért érettségi 18 évesen van nem?

Szép család!

37 ezerből fogsz megélni egy gyerekkel?

Sok sikert!

2018. júl. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

37 ezerből fogsz megélni egy gyerekkel?


Gondolom majd a szülők, meg a pasija eltartja. Szép dolog, a szüleid házába, nyakára szülni,ráadásul a semmire.

2018. júl. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!