Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nihil lustaság vagyok a...

Nihil lustaság vagyok a tesóim szemében mert veszélyeztetett terhesen nem akarok leérettségizni majd a szülőszobából?

Figyelt kérdés

Kicsit kezdek kikészülni.

Nem hagy békén bátyám mert mióta veszélyeztetett vagyok azóta irónikusan direkt ezt a szót használja rám és ugye most én nem dolgozok.

Életkori adottságaimból kifoylólag nem lesz gyedem.Mivel 20 évesen sehogysincs meg a 365 nap munkaviszony szülésig.

Nagyon zavarja őket hogy én itthon vagyok nővéremmel együtt

.

mert hogy nem igaz hogy nem tudtam elmenni dolgozni és most 9 hónapig semmit se csinálok.

és az is zavarja bátyám hogy nem csináltam meg az érettségit.

És bátyókám aki lebujba jár

alkoloholizál és sorolhatnám és mamám összes pénzét elkérte külföldi karrierjére azzal támad engem hogy én miért nem bírom ezalatt a kemény hátralévő három hónap alatt lerakni az érettségit

hozzáteszem hogy októberbe szülök

bátyám elvárja tőlem hogy a szülőszobáról majdan újszülött csecsemő mellett rakjam le az érettségit....

vagy levelezőn és amúgy is a gyereknevelés az nem munka az egy semmi

Folyamatosan kigúnyol hogy majd ha nő lenne ő is így felcsináltatta volna magát mert így semmit nem kell majd csinálnom..

mert egy csecsemő számára nem feladat és ő a bulizó alkoholos azt mondja nekem hogy nihil vagyok...


2018. júl. 11. 18:12
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
92%

Te ugyanaz vagy, akit a pasija is piszkál, hogy kövér és semmit nem csinál terhesen?


Már megbocsáss, de baba mellett leérettségizni nem nagy kunszt. És tudod miért nem? Mert az érettségi egy vicc..

Mások diplomákat szereznek baba mellett. A főiskolai vizsgák meg nagyon másvilág. Ott egy tárgyra készülsz annyit, mint az érettségire összesen.


20 évesen még hogy nem sikerült az érettségi? Miért estél teherbe 8 általánossal?

2018. júl. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
94%
Később meg azon fogsz sírni hogy a gyerek mellett nincs időd tanulni... A testvéred is egy kategoria veled kb..Igen, most kéne leraknod, ezt úgy írom hogy én is veszélyeztetett voltam, és úgy is tanultam. Tanulni veszélyeztetett terheskent is lehet... Eddig hogyhogy nem sikerült?
2018. júl. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Elarulom akkor hogy elorehozott erettsegim van 3 tantargybol es en irtam az iskolam legjobb tori erettsegijet

ugy hogy magantanulokent be se jartam egy orara sem

2 tantargybol nincs meg ezert nincs komplett bizonyitvanyom 😄

2018. júl. 11. 18:55
 14/33 anonim ***** válasza:
97%
Aha..szóval már évek óta tespedsz otthon a magántanulóságra hivatkozva, de pl olyanra hogy munka, nem is gondoltál. Na, te egy napot nem fogsz dolgozni, mert hozzászoktál a semmittevéshez.
2018. júl. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
95%

Veszélyeztett terhesként tanultam angolt, itthon. Addig se unatkoztam.

Nem ugrálni meg emelgetni kell.

2 év GYED alatt szereztem plusz egy szakmát. Sokat segített a család, főleg a párom, hogy be tudjak járni szombaton órákra. Hajnalban keltem, hogy tudjak friss fejjel tanulni, mire a pici felébred.

Persze lehet feküdni is 4 éven keresztül.

2018. júl. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
84%
Úristen, de büszkék vagyunk rád.. Ja nem... Akkor azt a kettőt miért nem tudtad megcsinálni? Egyébként ha meg lenne az érettségid is hiába vernéd itt a nyálad, mert azzal se mész semmire... Csak kevésbé gáz mint így. Gratulálok, egy újabb felelősségteljes anyuka....
2018. júl. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
85%
Gyerek mellett nyelvvizsgáztam és szereztem meg a diplomám. Úgy h annyi segítségem volt h a heti 1,5 óra angol alatt volt aki vigyázott a gyerekre. Este 10-11-éjfél volt mikor leültem tanulni. Mindhárom terhességemmel veszélyeztetett voltam, vagyok most is. Most a buli igazán mikor 0-24ben egyedül vagyok 2 örökmozgóval úgy h feküdnöm kéne. A szükség nagyúr, ahogy írod van még időd, miért nem tanulsz és vizsgázol le???
2018. júl. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
79%

Gratula a kiváló töri érettségidhez!

Csak tudod mi ezzel a gáz? Hogy a kutyát nem éredekli!

Társadalmi szempontból nincs érettségid. Akkor lesz ha kezdben a bizonyítvány. És ha ez megvan, utána pedig soha senkit nem fog érdekelni a benne szereplő eredmény (kivétel persze a felsőfokú tanulományoknál) de gyanítom ettől nem kell félni.


Társadalmi szempontból tényleg egy semmi vagy, akinek a mi(dolgozó emberek) adójából utalják majd pénzt. A bátyádat meg hagyjuk...

2018. júl. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
74%
Gratulálok a gyerekhez.költözz el vagy mond meg a szüleidnek ezt bátyád piszkál
2018. júl. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
89%
Süt az ész ebből az irományból.
2018. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!