Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tápszert választottam! Hogy...

Tápszert választottam! Hogy működik ennek a folyamata mármint a nőgyógyásznk feltélteln kell szólnom hogy írjon fel apasztót de a védőnőnek is?

Figyelt kérdés

Nem pro és kontra kérdés a kérdésemre válaszoljatok

nem kell a provokálás szoptató anyák ítélkezése

sógoraim se szoptatták egyik gyereküket se.Se egyik se másik.De nem ez befolyásolta a döntésem Arra vagyok kíváncsi de hogy zajlik ez?

Kórházba viszek tápit és egyből azt kaphatja a pici?

Nőgyógyász ír fel apasztót

Védőnőnek van hozzá köze?


2018. júl. 18. 20:44
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

Kisdedgondozó vagyok.

Csináltam már tápszert.

Tudom mi az érv mellette és mi az ellenérv.

2018. júl. 18. 20:44
 2/30 anonim ***** válasza:
83%

Az hogy a sógoraid nem szoptattak az csak jó, szép lett volna ha szoptatnak. 😂 A sógornőid hogy nem szoptattak, hát egészségükre.

Senkinek semmi köze ahhoz hogyan táplálod a gyerekedet. Szólj az orvosnak ír fel apasztót, a védőnőnek meg ebbe nincs beleszólása ő csak egy tanácsadó. Azért 1-2 ferde szemöldökre készülj fel.

2018. júl. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
64%

Miért nem a sógórnőidet kérdezed?


Ez a kérdés provokatív, ha annak szánod, ha nem.

Én a magam részéről nem ítélkezem, de azt tényleg nem értem miért nem a védőnőt, vagy a rokonaidat kérdezed arról, hogy megy ez.

2018. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
49%

És ha a sógórnőid nem szoptattak, miért nem tőlük kérdezed meg? És remélem nem a mi bölcsinkben vagy gondozó, nem szívesen engedném olyan közelébe a gyerekem aki a sajátjának se akarja a legjobbat.


A legtöbb kórházba meg nem vihetsz tápszert, ők nagyon le fogják tojni hogy te nem méltóztatsz szoptatni, így míg haza nem mentek max kis cukros vizet kap majd a babád.


És ha nem kell a provokálás, miért tetted fel a kérdésed? Tudod, itt a legtöbben szeretik a gyerekük és a legjobbat akarják neki.

2018. júl. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
66%
Sogoraid :DDDD
2018. júl. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem rendesen szopattak a sógoraid, csak nem merték elmondani neked.
2018. júl. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Ha a korhazban muszaj akkor azt kifejem.

De utána mindenképp szeretném elapasztani a legjobb ha ehhez nem kéne a bromoprictin aminek sok mellékhatása van.

2018. júl. 18. 21:06
 8/30 anonim ***** válasza:
42%

Évek óta szedtem a bromocriptint, hogy teherbe tudjak esni (többek között magas volt a prolaktin szintem), napi 6 szemet szedtem és az égvilágon semmi mellékhatása nem volt.

Kórházban amúgy adnak tápszert, ha kérsz, legalábbis szobatársnőm babája kapott.

2018. júl. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
65%

A sógoraid sem szoptattak😂😂 a sógornőidet sem szoptattál meg a sógoraid??


Te vagy a 20 éves féltem a cicim kislány? Otthon azt csinálsz, amit akarsz. A kórházban meg majd erőlködsz kicsit, ennyi.

2018. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Ez a sógoraim igen elírtam utólag en is nevetek mert jo poénokat lehet belőle kihozni😅
2018. júl. 18. 21:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!