Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is volt ìgy terhessèg...

Más is volt ìgy terhessèg alatt? Mikor fog elmùlni?

Figyelt kérdés
A héten töltöm a 12dik hetet, viszont 2 hete nagyon kínozz a hànyinger-èmelygès-szèdülès kombináciò. Viszont akkor hogyha eszem, ugy kell elkepzelni hogy reggel felkelek majd reggeleizek eltelik negyed óra ès felfordul a gyomrom szarul leszek, kb 2óra hosszàn át tart, majd delbe szoktam kb ebèdelni ès akkor kaja után ismét....ès ez minden alkalommal ìgy van ha eszem, mègha csak 1 almát is vagy joghurtot. Hányni viszont nem hányok. De sokszor már enni sincs kedvem mert tudom hogy utàna milyen rosszul leszek. Màs is volt ìgy? Kinek mikor mult el? Mit tehetnék ellene?
2018. júl. 19. 15:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Jelen!

Sajnos semmit nem tudsz tenni, ki kell várni a végét.

Én nem csak rosszul voltam, de hánytam is, akár napi 7-9x, és nem lett jobb utána se.

Enni nem bírtam, a szagoktól is annyira undorodtam, hogy a konyhàba se tettem be a lábam.

6-17. hétig megàllás nélkül hánytam, aztán már csak heti 3-4x, de borzalmas volt.

Azt tanácsolom, mindig keveset, pár falatot egyél, és lassan kortyolgass inni is. Kóla elvileg enyhít az ingeren.

2018. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Akkor nekem mèg szerencsèm is van mert legalább nem hányok, bár néha azt érzem hogy már jobb lenne...

Probaltam hogy kicsit többször de nem segìt, ahogy irtam ha eszem kèt főètkezès között 1 almát vagy akármit jön a hànyinger,rosszulét. Na de akkor várok, remélem hamarsan vége lesz a rosszuléteknek mert 5hetesen kezdődött, bàr 2hete sokkal erősebb.

A colát kiprobalom. Köszönöm a tanácsot. :)

2018. júl. 19. 16:14
 3/12 anonim ***** válasza:
Elvileg 12 hetesen múlik el, legalábbis nekem ezt mondták, aztán végül a 36. héten múlt el, amikor megcsászároztak, az állandó hányás és a folyamatos sulycsökkenésem miatt, de állítólag ez nem gyakori.
2018. júl. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.

Én 5 kg-ot fogytam az elején.

Én semmit se bírtam enni, amit ettem is kijött.

Talán 1-2 szem ropi bent maradt :/

2018. júl. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia(sztok)!

Tapasztalatomat tudom csak megosztani kedves kérdező,előszöris tudom hogy ez most nem segít,de kitartás mert elmúlik!

33.hétben vagyok,nekem a 17. hétig volt brutál rosszullétem a 6.Héttől :(

Reggel arra keltem hogy öklendezem,álltalában már ki sem értem a wc-ig hanem az ágy melleti lavorba landolt a dolog.. innentől kezdve lefekvésig kb. Óránként 2-3 alkalommal hánytam,ha olyat ettem ami nem tetszett a gyomromnak az azonnal kb. lenyelés közben már jött vissza.. ez a szenvedés ment 11 héten át,semmi de semmi nem hatott. Coca cola,gyömbér tea,b6,homeopátia jégkocka,reggel azonnali keksz majszolás,stb minden neten található és ismerősöktöl kapott praktikát bevetettem,semmi. Olyan nyomorultul éreztem magam hogy átsírtam a napokat,és reménykedtem hogy gyorsan teljen ...


Nos,tudom ez nem segít, de adjon erőt hogy volt aki sokkal sokkal rosszabbul volt mint te!! :D

Na de tényleg kitartás,hidd el most hogy 33 hetesen visszagondolok semmiségnek tűnik,bezzeg akkor abban az állapotban ezt megélni...brr...


Minden jót,sok boldogságot a jövőre!:)

2018. júl. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Zoequeen ***** válasza:
Én is most töltöm a 12 hetem.. a 7.dik hetig szörnyü volt bementem a konyhaba es maris minden kijött semmit nem birtan enni csak gyümölcsött és Zöldseget.... aztan hirtelen minden elmult 3heten keresztül nagyon jol voltam ettem minden rendben volt és most 4napja minden vissza jött... nem annyira durvan mint az elejen de nem kellemes az erzes..... De lassan biztosan elmulik nekünk csak hetek kerdese 😁😁😁
2018. júl. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segìtsèget/tanácsokat. Ènis kiprobaltam mindent már amiről olvastam, halottam de semmi nem segìt. Nekem is vannak napok mikor már a sìrás kerülget hiszen úgy kelek-fekszem hogy rosszul vagyok. Ráadasul ez miatt mèg kimozdulni sincs erőm se kedvem. De tèny hogy ahogy olvasom van ennèl rosszabb helyzet is.

Remélem azèrt minèl hamarabb elmúlik, ès ha bár itt "nyafogok" de minden rosszullétet megèr szàmomra.


Minden hasonlóan rosszul lèvö kismamának kitartást!Boldog babavàrást mindenkinek! 🤗

2018. júl. 19. 22:13
 8/12 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló, ugyanígy voltam.

Anyukámékhoz kellett költöznöm, mert különben kórházbsn kötöttem volna ki.

Sírtam, és csak vártam, hogy gyorsan teljen az idő...

Egyébként a terhesség legvégéig megmaradt, hogy minden reggel hánynom kellett, de mivel üres volt a gyomrom, csak a sav meg az epe jott fel minden reggel.

Imádtam 😆

2018. júl. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Voltam. És ahogy a nagykönyvben le van írva, a 12. hét után el is múlt. :) 14 hkm
2018. júl. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hogy viselted,meddig tartot hányinger,rosszul lét?
2021. szept. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!