Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is volt ìgy terhessèg...

Más is volt ìgy terhessèg alatt? Mikor fog elmùlni?

Figyelt kérdés
A héten töltöm a 12dik hetet, viszont 2 hete nagyon kínozz a hànyinger-èmelygès-szèdülès kombináciò. Viszont akkor hogyha eszem, ugy kell elkepzelni hogy reggel felkelek majd reggeleizek eltelik negyed óra ès felfordul a gyomrom szarul leszek, kb 2óra hosszàn át tart, majd delbe szoktam kb ebèdelni ès akkor kaja után ismét....ès ez minden alkalommal ìgy van ha eszem, mègha csak 1 almát is vagy joghurtot. Hányni viszont nem hányok. De sokszor már enni sincs kedvem mert tudom hogy utàna milyen rosszul leszek. Màs is volt ìgy? Kinek mikor mult el? Mit tehetnék ellene?
2018. júl. 19. 15:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

De rég volt már.🙈 16 hetesen múlt el kb, fokozatosan lett egyre jobb.

Azóta már 2,5 éves nagy lány múlt, és elég jól viseltem mert időközben még egy 5hónapos huga is lett.😁

2021. szept. 14. 09:12
 12/12 anonim ***** válasza:
3 év alatt 2 gyerek ? Gratulálok sok boldogságot kérdező
2021. szept. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!