Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamaként fiatal anyukaként...

Kismamaként fiatal anyukaként ti is hordtok sok my77-es rucit?

Figyelt kérdés

Nekem szinte mindenem onnan van.

meg vannak h&mesek de annyira azt nem szeretem.

és persze tallys meg reservedes cuccaim is vannak

mivel szeretek odafigyelni a ruhámra is

azt gondolom anyukaként sem kell nagyanyónak öltözni

és pl babakocsihoz sétához játszóra nagyon jól áll a sportosan elegáns stílus amit én követek.


2018. júl. 27. 18:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
66%
Nem a my 77 től leszel ízléses anyuka. Nekem is vannak my77 es cuccaim de ki kell fogni a jókat, nem mind tetszik. A Rensix is nagyon jó, mayo chix....de sima kínaiból is vannak ruháim. Sőt, használtan is veszek. Ki kell fogni, összeválogatni a stílusodhoz legillőbbet. Anyaként sem kell lemondanod róluk, de azért én arra jobban figyelnék h ne legyek elhízott, utána jöhet a divat :)
2018. júl. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
76%

Ez most dicsekedés akart lenni? Vagy elismerésre vágysz, hogy milyen király vagy mert "divatosan" öltözködsz?


De ha már így kérdezted, nekem 1 ruhám sincs innen, sőt a többi butikból sem. Sőt kismamaboltban sem vettem semmit, mert agyvérzést kapok attól, hogy azért mert 1 ruha "kismama" fazonú máris duplán annyiért lehet adni.


Szerencsére nyár van, így egyszerű pocakkal öltözni, mert sima "nyári" mell alatt kötős ruhákat lehet hordani, plusz gumisabb derekú vagy ilyen laza kötős nacit egy passzosabb spagettipántos felsővel...(télen nehezebb lehet vastag nadrágok közt méretet találni)


Egyébként a ruháim 80%-t turikban szoktam megtalálni, igazából csak akkor szoktam butikokba járni ha valami különlegeset/alkalmit keresek. (nem azért mert csóró vagyok, hanem mert egyszerűen rosszul vagyok a gondolattól, hogy 10-20e ft-ot kiadjak egy ruhára) Kismamaruhára meg pláne nem akarok százezreket költeni, hiszen jó eséllyel évekig nem fogom majd hordani szülés után. :S

2018. júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Persze nem szeretjük a tulkokat :)

Nyilván ezek a ruhák álljanak jól és ahhoz szép test kell

hálistennek fiatal vagyok és vékony alkat is világéletemben :)

ez is egy dolog mennyi magyar anyuka van elhízva borzasztó..de ez más téma

úgyhogy ne itt térjenek ki alatta akik szívükre vették 😊

2018. júl. 27. 19:23
 14/30 A kérdező kommentje:

Aut meg fokent nem ertem kirol mirol vontok le messzemeno kovetkezteteseket hogy ki vagyok

noname oldal :)

2018. júl. 27. 19:25
 15/30 anonim ***** válasza:
96%

Olyan, hogy sportosan elegáns, egyszerűen nem létezik. A kettő kizárja egymást. Ez az a színvonal, amikor vidéki anyókák körömcipőt vesznek a melegítőhöz, vagy kardigánt, és akkor ő kiöltözött.

Ezeket a proli cuccokat sose szerettem, sose hordtam, szerencsére fiatal anyaként sincs bennem görcs, hogy mindenképp 14 éves diszkós ribizlinek álcázzam magam.

Játszótérre simán felveszek egy rövidnadrágot trikóval, sportcipővel, és nem érdekel, hogy ki mit gondol.

2018. júl. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
79%
Onnan kislány, hogy felismerhető vagy ;)
2018. júl. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Szuper, hogy jó a tested és sok rucid van, csak azt nem értem minek írtál ki kérdést. Kicsit nekem is dicsekvesnek tűnik.

A my77 tényleg ízléstelen, én az ilyen cuccokra szoktam azt mondani, hogy kurv(@)s....

2018. júl. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
81%

Dragasagom😂

43 eves vagyok, sok no altal irigyelt alakkal, 3 gyerek utan is. De nagy dolog...

Az eszedre vegul is nem lehetsz buszke!😜

2018. júl. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
75%

MY77 meg Tally pl nem hordok, mert abszolút pitsa márkák....

Az nem az én stílusom.

De Replay-t, G Star Raw-t, Devergot, Hollistert, Londsdale-t, Raiders-t hordok 😎🙌👊

2018. júl. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egy darabot sem. És tini koromban sem tetszett.
2018. júl. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!