Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamaként fiatal anyukaként...

Kismamaként fiatal anyukaként ti is hordtok sok my77-es rucit?

Figyelt kérdés

Nekem szinte mindenem onnan van.

meg vannak h&mesek de annyira azt nem szeretem.

és persze tallys meg reservedes cuccaim is vannak

mivel szeretek odafigyelni a ruhámra is

azt gondolom anyukaként sem kell nagyanyónak öltözni

és pl babakocsihoz sétához játszóra nagyon jól áll a sportosan elegáns stílus amit én követek.


2018. júl. 27. 18:45
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
91%

Mi a kérdés? :D

Ez az oldal egyre idiótább.

2018. júl. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
30%

Nem olyan szörnyűek azok a ruhák a My77-en. És mivel fiatal vagy, hord nyugodtan és ne érdekeljen más véleménye.

Amugy én már nem vagyok olyan fiatal, mégis van hogy sima leggingsben és színes hosszított felsőben viszem le játszani, sétálni.

Na most biztos engem is megköveznek.

2018. júl. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
81%

Volt nemrég my77es kérdésed. Egy elég ronda kék-fekete ruha volt benne.


Csak H&M-esem van a felsoroltak közül, azokat is ajándékba kaptam én nem járok oda. A mindennapokban meg mindegy mit nyálaz össze rajtam a babám.

2018. júl. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert számomra a neonazínek és leopárd minták inkább tinisek mint felnőtt nőhöz illőek. Én jobban szeretem a Zara, Mango stb ruhákat, bár én a pici előtt se hordtam my 77et és társait.


Nem, nem vagyok elhízott, 24 éves vagyok, 173 centi és 60 kiló.


De mindenki azt hord amit akar, senki nem a ruhától lesz jó vagy különleges ember.

2018. júl. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
86%
Van egy my77 szabadidő együttesem. Kismamaként a felsőt sűrűn felkaptam egy-egy hűvövebb reggelen farmer pólóhoz. A nadrágot csak itthon hordtam, nem járok melegítőben az utcán, még akkor sem, ha az márkás.
2018. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Prosztó cuccaik vannak és prosztó emberekkel reklámoznak. Soha nem venném magamra egyik ruhájukat sem még otthon takarításhoz sem, nekem ez nem stílusom. Elegánsan szeretek öltözködni, és minimalista a ruhatáram ami a Zara, H&M, Mango-ból van javarészt és a lányomnak is csak ezekből veszek ruhát.
2018. júl. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

A my77 a pocsék színekkel és nagy feliratokkal pont a bóvli kategória, jó drágán.

Fiatal vagyok én is, van már egy kicsi és egy pici gyerekem, és attól, hogy anyuka lettem természetesen továbbra is imádok nő lenni, (ebben egyetértünk) így ha laza tornacipő, szaggatott farmer, póló kombinációt szeretnék, akkor Bershka, ha elegáns, vagy vagány, akkor Zara. De nem piaci my77 ugyanannyiért, vagy drágábban.

2018. júl. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
68%

Nem


Ennél minőségibb ruhákban járok.


Nem stílusom.

Számos, feliratos ruhák nem szerintem gimibe valók ( már akkor sem tetszett)

Ennèl nőiesen , letisztultabb a stílusom.

Monddnhonnan kicsípem, ami tetszik.

New Yorker ceruzaszoknyái

H&m felsői, melltartói

Orsay nadrágok, harangruhák

Promoud A vonalú szoknyái

Benetton puloverek

Stb


Mindenhol más


Tunikát a 41-41. Héten hordtam csak vagybitthon amikor pakolászni kellett és a nyàri ruha nem volt alkalmas


Végig a terhesség alatt figyelnem kellett, mibe öltözködök, mert dolgoztam ( ügyfelekkel, és dres code-os helyen) csak CSED-re jöttem el


3 hete szültem.

Itthonra még keresem a ruháim.

Rövidnadrágokkal vagyok bajban.. Igaz csak 2 kg van rajtam, de a csípőm szélesebb lett.

Plusz a sportosabb énemet kell elővennem.

2018. júl. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Eddig nem ismertem ezt a márkát, de megnéztem a webshopba mit szidnak itt annyira :) ... Mint a legtöbb boltban itt is van sok ronda ruha, de ugyanúgy jó, hordható darabok is szerintem. És akinek ez tetszik hordja nyugodtan, mindenki számára úgysem lehet megfelelni-semmilyen téren, így ruhaügyileg sem-, mert mindenkinek más tetszik.

Az én anyukám, pl 55 éves létére hord maci mintás pólót stb., na akkor mi van? :),semmi, senkit nem zavar...


Egyébként a leggingseket szeretem, játszón, boltba menéshez, sétához kényelmes, de pl szülőin sem néztek még ki benne, mert vannak oda is hordható darabok, ami egy szép felsővel nem "proli".

2018. júl. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Fiatal anyukaként én inkább a minőségi ruhákat szeretem. Madewell, Splendid, J. Crew a hétköznapi ruháim többsége, különlegesebbeket Club Monaco-nál szoktam keresni. Kismamaként az Isabella Olivert szerettem. Tégy magadnak egy szívességet és ne hordj pocsék minőségű és fazonú, borzasztó polieszter ruhákat. Shopbop-on rengeteg jó cucc van. És persze a kevesebb, több.
2019. ápr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!